Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
  • » Джейсън Боудън /Джей/
  • Администратори
    Калия Стоун Домът На Джейсън (18+) - Page 3 14391257 Лионора Хедли- Дент Домът На Джейсън (18+) - Page 3 92199650
    Модератори
    Елена Адамс Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Iansomerhalderiansomerhr

     

     Домът На Джейсън (18+)

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
    АвторСъобщение
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:23 am

    First topic message reminder :

    Къщата отвън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 10501098109710721090107

    Хола:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 1061108610831072

    Спалнята на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 10571087107210831085110

    Банята на Джейсън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 10411072108511031090107

    Трапезарията:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 10581088107210871077107

    Кухнята:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 10501091109310851103

    Стаята За Гости:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 10571090107211031079107

    Банята към нея:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 10411072108511031090107

    Гаража с колите на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 10431072108810721078107


    Последната промяна е направена от Джейсън Боудън на Чет Сеп 01, 2011 3:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyНед Дек 12, 2010 4:09 pm

    Опитвах се да успокоя дишането си, но преживяното удоволствие ме разтърси целия. Елена ме целуна леко, а аз я обгърнах с ръце, след като тя се беше сгушила до мен. Пресегнах се и покрих телата ни със завивката. Усещах топлината на тялото й, свито до моето и отвърнах на усмивката й. Размърдах се доволно, усещайки нещо странно и мокро по чаршафа. Погледнах под завивката и разбрах какво беше. Откритието ме изненада. Притиснах силно Елена до себе си, като казах
    -Беше перфектно. - в гласа ми се четеше щастие и доволство. Тогава добавих
    -Защо.. не ми каза, че е.. първият ти път? Щях... - започнах, но сам не знаех какво се канех да кажа. Какво щях да направя? Бях толкова погълнат от страстта и чувствата.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyПон Дек 13, 2010 3:57 am

    -Беше страхотно.-Прекъснах го. -И това е важното.
    Усмихнах се, като бузите ми бяха поруменели леко и се сгуших по-силно в него, почувствах се на сигурно; защитена от всичко и всеки.
    Затворих очи за да се насладя на момента напълно. Може би заспах? Когато отворих очи нищо не се бе променило, за разлика от това, че вече беше ден.
    -Хей.. -Казах още прозявайки се и целунах едната му буза.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 5:48 am

    Усмихнах се, като доволно се изтегнах в леглото до Елена. Тя целуна бузата ми, след като се беше сгушила до мен.
    -Здравей, красавице - казах меко, като целунах челото й за "Добро утро". Придърпах я към себе си, като погалих бузата й - тя беше леко поруменяла. Настаних я да легне върху гърдите ми, а тя обгърна кръста ми с едната си ръка. Харесваше ми усещането на тялото й до моето.
    -Елена? - повиках я леко несигурно, а тя вдигна поглед към мен. Тогава казах полека
    -Ще ми.. разкажеш ли за осиновителите си? - обърнах се към нея и внимателно добавих
    -Какви са те? - исках да я попитам и за истинските й родители и дали ги познава, но се спрях. Обвих ръцете си около нея, чакайки реакцията й.

    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 6:36 am

    Не очаках да ме попита това, но.. добре.
    -Ами.. -Започнах неуверено.-Още от малка съм подмятана из приемни семейства, но разликата беше, че последното семейство, при което попаднах не бе толкова приятелски настроено. В началото се преструваха, че са, но после постепенно започнаха да ме използват като момиче за всичко. -За момент млъкнах, но после пак заговорих. -После дойдоха крясъците, а накрая и удърите. Дори не знам защо ме държаха тук, след като повтаряха, че постоянно им преча. -Почувствах нужда да се сгуша по-силно в Джей, това ме успокои.
    -Жалко е, че не знам или по-скоро не помня много за родителите си. Помня единствено катастрофата. -Добавих.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 6:55 am

    Преглътнах, като не знаех какво да кажа. Сигурно не й беше лесно. А си мислех, че моето семейство е разединено. Явно винаги има и по-лошо.
    -Аз.. съжалявам - казах малко нервно, като я притиснах до себе си. Отметнах нежно кичур коса назад и като вдигнах леко брадичката й, я целунах леко. Двамата лежахме прегърнати.
    -Разкажи ми за теб. - помолих я, за да разсея неловкото мълчание, като добавих -Какво обичаш, какво не обичаш...
    Започнах да галя леко ръката й, от рамото до лакътя и обратно. Спомних си, че се канехме да гледаме филм, но така и не стигнахме до там. Усмихнах се леко, като я попитах
    -Любим филм? - казах с развеселена нотка, срещайки погледа й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 7:16 am

    Погледите ни се срещнаха и се усмихнах мило.
    -Хм, падам си по ужасите. -Засмях се леко. -Обичам..ами морето, да си пея и да готвя. Последното ми се отдава много. -Казах смеейки се и целунах устните му. Замислих се какво да кажа, какво още трябваше да знае за мен?
    -А,да.. Обичам всичко свързано с шоколад. -Изкисках се, след което го погледнах. -А какво трябва аз да знам за теб?
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 7:46 am

    Засмях се с нея, като я погледнах и се замислих.
    -Ами... Имам брат, казва се Тайлър. Живее временно с майка ми тук.. Обичам природата. А, да - забравих. Ами имам куче, казва се Хачи. - тя ме погледна учудено и побързах да добавя, развеселено
    -Не е тук, временно е при брат ми. Но мисля, че скоро ще се запознаете. - усмихнах се, и след това продължих
    -Семейството ми е нормално. Родителите ми са пред развод и майка ми настоя да се преместим тук, заради работата й. Съгласих се, но само при условие да живея сам. Баща ми вечно отсъства - пътува много, работата му е такава, но според мен това е само извинение. - стиснах ядно устни, след което продължих
    -Харесва ми, когато съм сам с мислите си. Също така харесвам баскетбола, тренирам от известно време. Харесвам и теб. - казах, като я целунах леко.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 7:53 am

    Той ме целуна леко, а аз му погалих ръцете. След като устните ни се отделиха, аз се усмихнах леко.
    -И аз много те харесвам. -Но изражението ми се помрачи. -Но..не знам редно ли е да остана тук. Тоест.. -Отново започнах да се оплитам и леко се намръщих. -Мислиш ли, че е редно? И.. искаш ли..
    Погледнах го, очаквайки отговора му.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 7:59 am

    Срещнах погледа й, като хванах ръката й, преплитайки пръстите си с нейните.
    -Елена, искам да останеш тук. - казах меко, след което добавих -Искам да съм с теб. - леко се смръщих, че тя още не го беше разбрала, но бързо се усмихнах и казах
    -Не знам дали е редно, а и не ме интересува, стига да си до мен. Искам да съм с теб - натъртих последните думи, след което казах, като леко се колебаех
    -Ако искаш да останеш тук, ще се радвам. Но мисля, че ти трябва да решиш - казах сериозно. Отчасти не исках да разбера отговора й, но срещнах погледа й решително. Нямах право да я задържам до мен насила.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 8:18 am

    -Искам.. -Казах уверено и го целунах, като се озовах надвесена над него и се усмихнах.
    Прокарах ръка по гръдния му кош. Толкова мека бе кожата му.
    -Искам да съм с теб, да те опозная още по-добре и ..знам ли.. да се случи нещо.. -Добавих, целувайки врата му съвсем леко.
    Косите ми леко гъделичкаха гърдите и ръцете му.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 8:40 am

    Усмихвайки се, я целунах продължително. Докосването й ме накара да потръпна, като дяволити пламъчета се появиха в очите ми. Хванах раменете й и бързо и сигурно я претърколих по гръб, като вече аз бях върху нея.
    -Аз също искам да съм с теб и да те опозная - казах усмихвайки се и пак я целунах. -Колкото до това да се случи нещо.. - усмихнах й се дяволито, срещайки погледа й, като се наведох и зацелувах врата й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 9:07 am

    Потрепнах, усещайки устните му върху шията ми, усмихнах се. Потръпнах цялата, неговото тяло до моето..
    -Ммм .. Знаеш ли, ти си най-доброто нещо, на което съм попадала. -Измърках в ухото му и захапах меката част на ушната мида.
    Господи, той ме караше да се чувствам прекрасно.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 9:15 am

    Целувах врата й нежно, когато тя прошепна доволно в ухото ми
    -Ммм .. Знаеш ли, ти си най-доброто нещо, на което съм попадала. - усмихнах се, а тя го захапа игриво и тръпка премина през цялото ми тяло. Усмихнах се, като отвърнах
    -Мога да кажа същото за теб. - изправих се, за да срещна погледа й и нежно я целунах. Гледах я в очите, както стоях надвесен над нея и прокарах едната си ръка през косата й, като отново целунах врата, а след това и устните й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 9:28 am

    Той прокара ръка по косата ми, а аз се усмихвах. Устните ни отново се докоснаха, а аз нежно прокарах ръка крез неговата коса, разрошвайки го.
    Надигнах се съвсем леко и го преобърнах, но явно леглото ни се стори тясно и попадахме на пода. Тоест, той беше на пода по гръб, а аз върху него.
    Засмях се лекичко и го целунах.
    -Добре ли си? -Погледнах го разтревожено.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 9:42 am

    Започнах да се смея, като поклатих глава развеселено.
    -Нищо ми няма - отвърнах, като я сграбчих и целунах ръката й. -Ами ти, нарани ли се?
    Попитах, а тя поклати глава отрицателно. Придърпах я към себе си, като се усмихнах и се изправих, след което помогнах и на Елена да стане. Целунах я леко, тя седна на леглото.
    -Гладна ли си? - попитах и добавих -Аз да, но преди това бих си взел един душ.
    Облекох панталоните си, като отидох до нея, целувайки бузата й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 9:51 am

    Той целуна бузата ми, а после аз целунах неговите.
    -Е, и аз смятам да си взема душ. -Отвърнах и набързо се затичах към банята като малко дете. -Който стигне първи печели. -Провикнах се, като бях спряла за момент, за да се уверя, че Джей ме е чул.
    После отново се обърнах напред , опитвайки се да се сетя на къде беше банята. В тази къща можеше да се загубиш!
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 10:11 am

    Засмях се, като бързо я настигнах и с едно движение я взех на ръце. Беше завила погрешно, подминавайки банята. Усмихнах се, като се върнах и се запътих по верния път. Стигнах вратата на банята и малко бавно я отворих. Занесох я до душ слушалката и като я пуснах върху плочките, се засмях леко и казах
    -Банята е тук. - усмихнах се, а след това я целунах леко.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 10:18 am

    Целуна ме, а аз се изчервих.
    -Много голяма къща имаш.. -Засмях се. -И тези коридори.. ще ми отнеме време да свикна. -След тези думи го придърпах и го целунах. -Ще си вземем ли душ? -Попитах, но в намека ми нямаше нищо сексуално, за негово разочарование.
    Макар, като се замисля, кой би му отказал?
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 11:28 am

    Усмихнах се.
    -Какво да направя.. А и къщата ми харесва. - целунах врата й леко и добавих -Но да, и аз мисля, че ще свикнеш.
    Засмях се, когато тя попита дали ще си вземем душ. Преглътнах бавно, като казах
    -Изкушаваш ме... - целунах я настоятелно, но отлепих устните си от нейните и казах
    -Но има и друга баня. Не се притеснявай, до стаята ми имам своя.
    Засмях се. Тя наистина ме изкушаваше, може би твърде много. Целунах я, като се обърнах, за да ида в банята до спалнята ми.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 12:06 pm

    Влязох в банята и когато излязох се обгърнах с хавлия. Но не можех да се сетя как да стигна до стаята.
    -Ъм...Джей? Джей.. Аз малко.. -Но преди да усетя се подхлъзнах и паднах по стълбите. Не се ударих много, но ругатните компенсираха това.
    -Мамка му.. -изохках, когато се озовах на края на стълбите.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 12:15 pm

    Спрях душа в моята баня и увих хавлия около кръста си. Излязох мокър и се запътих към стаята си, която беше съвсем наблизо, когато чух Елена. Тя.. ругаеше? Последвах гласът й и скоро я видях да стои на края на стълбите, също по хавлия като мен. Косата й беше мокра, а по кожата й се стичаха капчици вода, което я правеше още по-сладка. Но май се беше ударила. Слязох набързо по стълбите, клякайки до нея.
    -Хей, какво има? Какво стана, добре ли си? - попитах я сериозно, като нежно обхванах раменете й с ръце, за да й помогна да се изправи.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 12:37 pm

    -Паднах. -Казах леко намусено, след което се засмях и се надигнах на пръсти, целунах го. Устните ми обходиха и брадичката му леко, след което се върнах на бузите.
    -Просто се подхлъзнах. -Добавих и погалих врата му. Беше толкова мил, не можех да повярвам, че попаднах на някой, като него.
    Оставих мократа ми коса да пуска капки по тялото ми, по хавлията, с която бях.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 12:59 pm

    -Добре.. Нищо ти няма, нали? - попитах внимателно. Целувките й бяха пратили тръпки по тялото ми. Хванах ръката й.
    -Хайде, ела - казах и се заискачвах по стълбите, а Елена ме последва. Влязох в стаята за гости, като се обърнах и й се усмихнах.
    -Ще те оставя да се облечеш. Хем и през това време аз също ще отида до спалнята ми да се облека. - казах, след което я целунах продължително. Обвих кръста й с ръце, след което отлепих устните си от нейните, за да си поема дъх.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 1:08 pm

    Усмихнах се и погалих бузите му. В малката чанта бях взела дрехи за резервен случай след басейна. Облякох набързо черни джинси и някаква тениска.
    -Не знам за теб, но аз съм готова. -Отвърнах и отново го целунах, косата ми още беше мокра.-Сега остава да облечем и теб. -Засмях се и хванах ръцете му и го целунаг леко.
    Доставяше ми удоволствие да докосвам кожата му, да усещам, че е край мен. То бе всичко което сега имах.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 EmptyВто Дек 14, 2010 1:45 pm

    Усмихнах се, като леко наклоних глава.
    -Вярно е. А и като се замисля, май още не си виждала спалнята ми. - вдигнах рамене, като я поведох към стаята. Влязохме и докато Елена я оглеждаше, навлякох бързо дънки и бяла риза. Докато навивах ръкавите й, се обърнах към Елена
    -Е, какво ще кажеш? - попитах, чакайки реакцията й. Отидох до нея, като отметнах косата й назад, за да погаля врата й и целунах бузата й.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 3 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Домът На Джейсън (18+)
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
     Similar topics
    -
    » Домът на Чарлс Брукс

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
    Идете на: