Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
  • » Джейсън Боудън /Джей/
  • Администратори
    Калия Стоун Домът На Джейсън (18+) - Page 8 14391257 Лионора Хедли- Дент Домът На Джейсън (18+) - Page 8 92199650
    Модератори
    Елена Адамс Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Iansomerhalderiansomerhr

     

     Домът На Джейсън (18+)

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
    АвторСъобщение
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:23 am

    First topic message reminder :

    Къщата отвън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 10501098109710721090107

    Хола:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 1061108610831072

    Спалнята на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 10571087107210831085110

    Банята на Джейсън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 10411072108511031090107

    Трапезарията:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 10581088107210871077107

    Кухнята:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 10501091109310851103

    Стаята За Гости:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 10571090107211031079107

    Банята към нея:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 10411072108511031090107

    Гаража с колите на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 10431072108810721078107


    Последната промяна е направена от Джейсън Боудън на Чет Сеп 01, 2011 3:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyПет Дек 31, 2010 6:51 am

    -Имаш ме.. -Каза той и беше напълно достатъчно, за да ме накара да продължа с изпепеляващите целувки, които изглежда му харесваха.
    Освободих го от дрехите бързо, като започнах да целувам шията му, след което минах към гръдния му кош. Тези плочки бяха способни да накарат всяко едно момиче да попадне в ръцете му, но ето, че щастливката бях аз..
    Прокарах ръка по корема му, като се усмихнах. Бях доволна да го докосвам.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyВто Яну 04, 2011 5:05 pm

    Целувах Елена ентусиазирано. Бях като очарован с каква пламенност тя ме докосваше и й отвръщах непрестанно. От бързината, с която ме разсъблече ми изглеждаше нетърпелива, но аз не бързах. Съблякох я полека, като не спирах да я дарявам с още и още целувки. Докосването й разпали страстта ми и ръцете ми, които обхождаха тялото й се забързаха. Целунах я страстно, докато лежеше на леглото и като погалих корема й с ръката си, започнах да я смъквам надолу.
    -Елена... - гласът ми учуди дори и мен, но тя ме целуна и не довърших. Отвърнах й още по-страстно, като се чувствах като зашеметен от нея.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 05, 2011 2:14 am

    Устните му изрекоха името ми, но не му позволих да довърши, а го целунах страстно. Не исках момента да бъде прекъснат, не и когато исках да го целувам.. Дабъдем само аз и той.
    -Не мисли, а чувствай.. -Прошепнах му и отново го дарих с изпепеляваща целувка, която сякаш го подканваше да продължи да ме целува и докосва.
    Целувах меките му устни, а ръцете ми се разхождаха по тялото му без никакъв свян и помен от срамежливостта ми.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 05, 2011 3:24 am

    Задъхах се бързо, тя като че ме оставяше без дъх. Усмихнах се на думите й, като леко я повдигнах, за да я притисна силно към себе си.
    -С теб винаги е така. - казах тихо до ухото й и отметнах няколко кичура от косата й. Чудех се как да й опиша какво ме караше да чувствам, затова продължих пламенно да я докосвам. Целунах я страстно, като я положих на леглото и рацете ми се движеха нагоре и надолу по тялото й. Но след това размислих и като се претърколих леко, я сложих върху себе си и се изправих, като продължих със страстните целувки.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 05, 2011 10:44 am

    Озовах се върху него, той ме целуваше страстно, а аз не оставах по-назад. Ръцете ми се разхождаха по цялото му тяло, оставяйки следи от настръхване по кожата му. Вече бяхме без дрехи и това стопяваше преградите помежду ни до минимум. Продължавах да го целувам по шията, ръцете, устните.. Не оставях и сантиметър нецелунат или недокоснат от мен.
    -Подлудяваш ме, Джей! -Прошепнах, като захапах меката част на ухото му леко.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 05, 2011 4:34 pm

    -Мм.. - промърморих доволно, като продължително я целунах, преди да добавя закачливо
    -Сега знаеш как се чувствам. - тя се усмихна, но преди да успее да каже нещо, я целунах отново. Галех тялото й, като този път удължавах удоволствието. Тя вече беше разпалила моето, но не бързах. Продължих да изучавам извивките й с ръце, когато я целунах страстно и свалих ръката си към мястото между бедрата й. Целувах я непрестанно, но между няколко от целувките й казах отново
    -Обичам те - май никога нямаше да ми омръзне да го повтарям.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyЧет Яну 06, 2011 2:08 am

    -И аз теб.. -Казах и цялата потръпнах от удоволствие, ръцете му ме докосваха толкова нежно и все пак с дозанастоятелност. И моите ръце се спускаха устремено надолу, като докосваха всичко по пътя си нежно.
    Толкова го обичах, исках да не свършва никога този момент. Целувах устните, шията му. Не бързаше и това ми харесваше много.
    -Обожавам те. -Прошепнах му тихо.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyПет Яну 07, 2011 12:03 pm

    Усмихнах се, като въздъхнах. Притиснах Елена до себе си, като я поставих да легне нежно. Целунах я продължително.
    -И аз теб. - повторих нейните думи и слязох към врата й, като го обсипах с целувки. Тя ме докосваше нежно и това ми въздействаше, но не забързах темпото. Продължих с многобройните целувки, като срещнах погледа й. Видях удоволствието в очите й и се усмихнах. Погалих бузата й, като хванах ръцете й и ги сложих върху гърба си. После отпуснах хватката, като я оставих сама да реши как да ме докосва. Целунах я нежно, като сложих леко ръката си до врата й и усетих забързания й пулс в синхрон с моя.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyПет Яну 07, 2011 4:38 pm

    Дишах учестенo, галех гърбът му и гръдния му кош. Меката му кожа ме караше да искам да не отделям никога ръцете си от него, от моя принц.
    Целувах го, всичко бе прекрасно. Придърпах го плътно до мен, подлудяваше ме, не бързаше. И по-добре.
    -Нали.. Нали това между нас е сериозно? -Попитах. Исках да знам дали ако всичко е наред след години нещата можеха да се развият нормално. Естествено бакът щеше да е много по-нататък, но трябваше да мисля за себе си, да мисля за всичко.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyПон Яну 10, 2011 4:54 pm

    Погледнах Елена учудено. Въпросът й ме беше изненадал и едновременно с това я гледах недоумяващо. Смръщих се, като не бях сигурен какво се четеше в погледа й. Отдръпнах се и леко тупнах до нея, като легнах на леглото. Вдигнах ръка и подпрях глава с нея.
    -Според теб не е ли? - не бях сигурен с какъв тон го бях казал, но не ми харесваше, че тя се съмняваше в мен. Все едно постоянното повтаряне, че я обичам не беше достатъчно. Изправих се и седнах на леглото. Не я бях погледнал, но казах с нормален тон
    -Ще си взема душ. - станах и се запътих към банята.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyВто Яну 11, 2011 3:06 pm

    -Не.. Джей.. -Изправих се и застанах пред него. -Не исках да кажа това. Просто искам да съм сигурна. СЪжалявам, ако съм прекалено предпазлива.. Моля те.. не се сърди..
    Приближих се и леко целунах устните му. Сгуших се, не исках да го пусна.
    -Моля те, не ми се сърди.. Моля те.. -Шепнех, прегръщайки го. Господи, как можах да проваля този момент! Намразих се още повече.
    Погледнах го. Пак го целунах. Беше ме страх.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 12, 2011 2:57 am

    Съжалих, че я бях натъжил. Прегърнах я бързо, като силно я притиснах към себе си.
    -Хей.. - погалих бузата й, като се усмихнах леко -Не се сърдя, наистина. Просто..
    Не довърших, но вместо това я вдигнах на ръце и тя се сгуши в мен. Целунах я леко, като я сложих да легне и я придърпах до мен в леглото. Целунах челото й, като завих и двама ни.
    -Обичам те. - казах тихо, а тя ме погледна и в погледа й все още се четеше малка тревога. Усмихнах се окуражаващо, като хванах ръката й.
    -Почини си. Тук съм. - наведох се към нея за лека целувка и здраво я стиснах в прегръдките си.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 12, 2011 11:18 am

    - И аз те обичам. -Шрошепнах. Усещах ръцете му, които ме стискаха здраво, бяха като стени около мен, като защитна преграда от цялото зло на света.
    Усмихнах се съвсем леко и погалих бузите му, след което последва една дълга и страстна целувка. Но в нея имаше и доза нежност.
    -Искаш ли да излезем някъде днес? Да .. знам ли, да прекараме време заедно. Да вкараме малко разнообразие и романтика. -Усмихнах се невинно.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyЧет Яну 13, 2011 3:28 am

    Кимнах, като се подсмихнах.
    -Добре. Къде искаш да отидем? - срещнах погледа й, като я целунах леко и се замислих къде можеше да излезем. Вече бяхме при басейна и в парка. Може би в някое кафене? Обърнах се към Елена, като попитах
    -Някакви идеи? О, да - и взимам фотоапарата с мен. - намигнах й закачливо, след което погалих бузата й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyЧет Яну 13, 2011 10:25 am

    -Вземи го. -Усмихнах се целнах ръката му, която галеше бузите ми. Нежно целунах устните му, като ръцете ми докосваха внимателно всяка извивка по тялото му. Моят Джей..
    -Знаеш ли, толкова те обичам, че съм готова да направя всичко за теб! Е, какво ще те направи щастлив?
    Надигнах се и се усмихнах.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyПет Яну 14, 2011 3:46 am

    Усмихнах се, като я целунах. Май отговора ми беше очевиден.
    -Какво ме прави щастлив? Ти, разбира се. - казах развеселено и добавих -Обичам те.
    Наведох се, за да я целуна и погалих бузата й, като прокарах пръсти през косата й. Придърпах я към себе си, исках да усещам тялото й до моето.
    -Знаеш ли.. не мисля, че някога ще се наситя на целувките ти - казах, като се разсмях и отново я целунах настоятелно, но и нежно. Усмихнах се доволно, като свалих ръцете си на кръста й и я прегърнах здраво.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyПет Яну 14, 2011 10:45 am

    Той ме прегърна, но целувките нямаше да спрат. Започнах да целувам устните и шията му настоятелно, естествено и с доза нежност.Бе очевидно, че и аз нямаше да му се наситя.
    -И аз на теб, Джей. -Прошепнах , разрошвайки го съвсем леко. Тези негови устни, бяха така сладки и меки.. Губех се в прегръдката му.
    -Може.. да не излизаме. -Казах и се засмях, целувайки го.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСъб Яну 15, 2011 3:49 pm

    Усмихнах се на променливите й решения.
    -Добре - казах развеселено и хванах ръката й, като се облегнах на леглото. -Какво ти се прави? - попитах и мързеливо се изтегнах.
    -Мисля, че имам нужда от душ. - казах след това и добавих -Веднага се връщам.
    Засмях се леко и понечих да стана от леглото, но се обърнах и целунах Елена нежно. Пуснах с нежелание ръката й и се отправих към банята.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСъб Яну 15, 2011 4:56 pm

    -И аз идвам. -Казах и за миг дрехите се оказаха на леглото, а аз в банята, заедно с Джей. Пуснах косата си от леката опашка и го целунах, като пуснах водата, която ни обля целите.
    В началото бе леко студена, но после стана приятна. Усмихнах се широко.
    -Да не мислеше, че щях да те оставя самичък? -Засмях се лекичко и го целунах продължително и настоятелно.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 19, 2011 6:44 am

    Засмях се и като я целунах леко, казах
    -Мм... Изкушаваш ме. - срещнах погледа й и като се усмихнах леко, я попитах
    -Знаеш, че има и друга баня, нали? - вече бяхме мокри и двамата, но можех да отида в другата. Тя наистина ме изкушаваше - трябваше да се овладея. Запътих се навън, но Елена хвана ръката ми.
    -Какво има? - попита ме. Не знаех какво да кажа и без да я поглеждам отговорих
    -Нищо. Всичко е наред.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 19, 2011 12:16 pm

    Пуснах ръката му.
    -Лъжеш ме.. Не ме ли искаш вече? -Прикрих се инстинктивно с ръце, защото студът мъничко ме караше да потръпвам.
    Изплаших се, че просто не съм толкова хубава за него колкото преди.
    -Стой с мен.. моля те .. -Приближих се и се гуших. -Моля те..-Целувах врата му.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 19, 2011 12:48 pm

    Тя ме подлудяваше.
    -Не е така. - обърнах се, за да я погледна и като леко се намръщих, казах
    -Дори е точно обратното. Караш ме да си губя ума. - казах бавно и извърнах поглед.
    -Не исках да те прогоня, това е. А и не съм свикнал да губя контрол над себе си. Когато си до мен, се случва точно това.
    Сложих ръката си зад врата, като се чувствах неловко. Бях й признал всичко. Как ли щеше да реагира? Осъзнах, че не исках да знам и се извърнах, за да изляза от банята, но не отворих вратата. Чаках да чуя дали ще каже нещо.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 19, 2011 2:13 pm

    -Джей.. обичам те.. -Казах. Това бе всичко което можех да кажа, за да се опитам да го спра.. да се върне и да мога да го прегърна отново. Пристъпих към него и улових ръката му. Толкова го обичах.
    -Джей аз наистина те обичам. И .. И искам да те усещам до мен, да усещам, че ако ще полудяваме, щр полудеем двамата. -Усмихнах се и го целунах.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 19, 2011 2:24 pm

    Притиснах я към себе си, като отвърнах с желание на целувката й.
    -Аз също те обичам - казах, като се усмихнах и я притиснах леко към стената. Тя се облегна на плочките и сложих ръцете си от двете й страни.
    -Значи ще полудяваме двамата.. - отново се усмихнах, като срещнах погледа й и добавих
    -Интересна идея.
    Наведох се, за да я целуна, а тя обгърна с ръце кръста ми. Прегърнах я здраво. Нямаше да я пусна.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 EmptyСря Яну 19, 2011 3:29 pm

    Той ме обгърна силно, ужасно силно. Усмихнах се и го целунах. Моят принц.
    -Е, съгласен ли си? -Засмях се и прокарах ръка по корема му, тези плочки ме караха да изтръпна чак до петите.
    Целунах врата му нежно, като прилепих тялото си така, че да няма нищо, което да ни дели един от друг.
    Горещата му плът бе толкова влудяваща и .. Не намирам думи за да опиша всичко, което чувствах в този момент.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 8 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Домът На Джейсън (18+)
    Върнете се в началото 
    Страница 8 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
     Similar topics
    -
    » Домът на Чарлс Брукс

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
    Идете на: