Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
  • » Джейсън Боудън /Джей/
  • Администратори
    Калия Стоун Домът На Джейсън (18+) - Page 12 14391257 Лионора Хедли- Дент Домът На Джейсън (18+) - Page 12 92199650
    Модератори
    Елена Адамс Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Iansomerhalderiansomerhr

     

     Домът На Джейсън (18+)

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
    АвторСъобщение
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:23 am

    First topic message reminder :

    Къщата отвън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 10501098109710721090107

    Хола:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 1061108610831072

    Спалнята на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 10571087107210831085110

    Банята на Джейсън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 10411072108511031090107

    Трапезарията:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 10581088107210871077107

    Кухнята:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 10501091109310851103

    Стаята За Гости:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 10571090107211031079107

    Банята към нея:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 10411072108511031090107

    Гаража с колите на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 10431072108810721078107


    Последната промяна е направена от Джейсън Боудън на Чет Сеп 01, 2011 3:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 1:54 pm

    -Но.. -Започнах тихо.. -Няма да ме нараниш.
    Погледнах го и се усмихнах леко. Не вярвах, че това може да нарани мен или бебето по някакъв начин. Целунах го съвсем плахо.
    Погалих едната му буза съвсем леко и се усмихнах.
    -Всичко ще е наред, Джей.. -Добавих, като го целунах малко по-продължително.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 2:06 pm

    Ръката ми премина от корема към гърба й и леко я погалих, като отвърнах на целувката. От къде можеше да знае, че не мога да я нараня?
    -Сигурна ли си? - гледах я объркан, докато се колебаех. Може би първо трябваше да идем на лекар. Погалих с другата си ръка бузата й и като отметнах кичур коса от лицето й, казах
    -Мога да изчакам, знаеш това. Не искам да рискуваш заради мен. - беше ме страх, че ще й се случи нещо и я гледах леко смръщено. Целунах я с желание, но отделих устните си от нейните и я прегърнах.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 2:13 pm

    -Джей.. -Засмях се на неговото сладко изражение. Приближих се и го целунах. -Може да не обичам училището, но обичам госпожата ми по биология. Мисля, че няма от какво да се притесняваме.
    Целунах го бавно и нежно, прокарвайки ръка по неговият гръб. Беше толкова внимателен с мен, какво повече можех да искам? Бе толкова страхотен, че не бях убедена дали го заслужавам.
    Продължих да го целувам малко по-пламенно.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 2:27 pm

    Отвръщах на целувките й, и все пак все още не бях убеден. Погледнах я, като исках да ме увери, че е безопасно. Ръцете ми обгръщаха талията й, като я целувах, но едновременно с това се мъчех да се овладея. Погалих косата й нежно, като срещнах погледа й, търсейки отговора в очите й. Тя продължаваше да ми се усмихва - изглеждаше толкова нежна.
    -Красива си.. - успях само да кажа, докато все още я гледах в очите и на лицето ми се появи лека усмивка.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 2:46 pm

    Той все още беше несигурен, усещах го..
    -Сигурна съм. -Казах, за да го убедя. Прокарах ръка по гръдния му кош. Беше толкова красив .. Неземен.
    Придърпах го по-близо до мен и продължих да го галя и целувам, като цялото ми тяло трепереше.. от удоволствие само при допира на устните ни.
    -Обичам те..
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 3:27 pm

    Целувах я пламенно, докато галех гърба й и прокарвах пръсти през косата й.
    -И аз те обичам. - нямаше да спра да го повтарям. Беше истина. Придърпах я към себе си и полека спуснах ръцете си надолу по тялото й. Прокарах едната си ръка под блузата й и нежно галех кожата й, като стигнах корема й. Тогава я поставих да легне и вдигнах блузата й. Поставих няколко нежни целувки върху кожата на корема й, а после опрях ухо върху него. Постоях така, а тя ме гледаше и като повдигнах глава, срещнах погледа й и се усмихнах.
    След това изравних лицето си до нейното и продължих да я целувам.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 3:57 pm

    Действията му, те бяха толкова сладки. Целунах го, като бавно махннах неговата блуза. Устните ми се спуснаха по врата му, а после и по рамената и ръцете. Не можех да откъсна очи от него, а и не исках.
    Преобърнах го така, че аз да съм отгоре и започнах да целувам гърдите, а после и стегнатото му коремче.
    Усмихнах се и започнах да махам и останалите му дрехи.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 4:15 pm

    Елена ме преобърна и сега тя беше върху мен. Усмихнах се, а след като започна да целува тялото ми, въздъхнах от удоволствие. Тя махна блузата ми, като продължи да гали тялото ми. Започна да маха и другите ми дрехи, когато забелязах, че сякаш бързаше, а и тя все още беше облечена. Прегърнах я бързо, като погалих гърба й и се надигнах така, че да прошепна шеговито в ухото й
    -Нетърпелива си, любов моя. Имаме време.. Не бързай. Сега си ми годеница. - припомних й усмихнато и като я погледнах развеселено, я целунах нежно. Продължих с целувките, като слязох към врата й и онова чувствително място между рамото и врата. Съблякох полека блузата й, така че да остане по сутиен и я придърпах, за да усетя голата й кожа върху моята. Продължих с целувките, като се върнах на устните й и пламенно прокарвах ръцете си по тялото й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 4:26 pm

    Той ме придърпа към себе си, вече можех да усетя как изгарях отвътре. Кожата му беше толкова приятно студена, накара ме да изтръпна. Целунах го, като едната ми ръка нежно погали бузата му.
    -Когато съм с теб губя своето търпение... -Прошепнах в ухото му, като го захапах закачливо и се изкикотих.
    Целувките ставаха все по-страстни и пламенни с всяка изминала секунда.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 4:42 pm

    Потръпнах от желание, когато тя захапа игриво ухото ми и я целунах страстно, като не исках да се отделям от нея. След като тя се засмя продължих да я събличам, като тя вече беше смъкнала панталоните ми. Галех тялото й, удължавайки страстта и удоволствието. Поставих я пламенно на леглото и целувах устните й, след което слезнах надолу към врата, през гърдите и към корема. Върнах се на устните й и прошепнах в ухото й
    -Сега си моя... Завинаги. - не можех да прикрия задоволството и радостта в тона си. Тя обгръщаше тялото ми и сякаш всичко, което усещах в момента, беше единствено и само Елена. Продължих жадно да целувам устните й, завъртайки я върху леглото, така че да застане отгоре ми.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 4:46 pm

    Бях върху него, като не спирах да го целувам с цялата страст, която изпитвах в момента. Целувките ми продължиха отново до корема му. А после и по-надолу. Исках да му дам всичко, да го направя щастлив, както никога до сега. Не знам, дали успявах, но поне се опитвах и бог ми е свидетел, че нямаше да спра да опитвам, защото Джей беше всичко, което имах.
    Езикът ми се разхождаше из тялото му, следван от ръцете ми.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 4:52 pm

    Чувствах, че щях да полудея от всичката страст, която Елена разпалваше в мен. Тя ме целуваше и стон на удоволствие се изтръгна от устните ми. Повдигнах лицето й нежно, като я хванах леко за брадичката и го изравних с моето, поглеждайки я в очите.
    -Няма нужда да го правиш.. - прошепнах внимателно. Всъщност беше истина, защото вече бях повече от готов за нея, но си бях наумил друго. Преобърнах я на леглото и като я целунах пламенно, й се усмихнах
    -Мой ред. - казах, все още с усмивка на устните си и започнах да целувам гърдите й, като малко след това започнах да слизам към корема й и по-надолу. Сякаш тя ме освобождаваше от всички задръжки и с нея бях свободен просто да бъда себе си.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 5:00 pm

    Прехапах долната си устна, той беше невероятен. Цялото ми тяло потрепваше от всяка негова целувка. Усещах как вътре, в мен, аз изгарям; едната ми ръка нежно галеше главата му, а от устните ми се отронваха тихи стонове.
    Сякаш цялото ми тяло започна да пулсира съвсем леко.
    -Джей... -Прошепнах тихо, като стон на задоволство.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 5:09 pm

    Повдигнах глава и като й се усмихах отново с леко задоволство, се надвесих над нея. Името ми, излязло от устните й, едва не ме подлуди. Пламенно я целунах и едновременно с целувката върху устните й, проникнах в нея. Сякаш бях в Рая, удоволствието превземаше цялото ми тяло, докато сърцето ми препускаше.
    -Господи, Елена! - извиках леко и отново я целунах страстно. Тя зарови пръсти в косата ми, като аз обгръщах тялото й с ръце, сякаш за да запомня всяка извивка и всичко, което я правеше неповторима.
    -Обичам те. - казах и я обърнах отново върху себе си, а тя плъзна ръцете си по гръдния ми кош.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 5:16 pm

    Плъзнах ръцете си по гръдния му кош, като едновременно с това леко простенах. Движех тялото си в синхрон с неговото, докато целувах врата и устните му.
    -Обожавам те. -Прошепнах му, като притиснах тялото си в неговото. През тялото ми преминаваха горещи вълни, които ме караха да издавам стонове.
    Прокарах ръка през косата си, за да преместя кичурите, които запречваха лицето ми.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 5:24 pm

    Исках да запаметя всяка част от лицето й, докато се опитвах да налучкам темпото. Накрая телата ни се задвижиха в синхрон и чувах стонове на удоволствие да излизат от устните й, което просто ме влуди. Леко забързах темпото, но обгърнах тялото й с ръце и както беше върху мен, се изправих до нещо като седнало положение, галейки гърбът и целувайки устните й, завладян от страстта. Опитвах се да отгатна какво иска тя, за да й доставя възможно най-голямо удоволствие. Обхващах талията й с ръце, след което ги прокарвах нагоре по гърба й и отпред към корема и гърдите. Продължих с целувките, този път преминавайки към врата й, а след това и малко по надолу, накрая връщайки се на устните й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 5:28 pm

    Неговите ласки бяха незаменими. Прокарах ръцете си нежно по врата и гърба му. Затворих очи, за да се отдам изцяло на удоволствието, което изпитвах в момента. Не исках никога да свършва тази вълшебна нощ.
    Той сякаш успяваше да отгатне желанията ми, успяваше да накара цялото ми тяло да трепери от страст.
    -Джей! -Почти извиках.
    За момент се зачудих какво ли прави брат му долу? Дали се смущаваше от нашите подвиквания и стенания?
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 5:37 pm

    След като извика името ми, почти ме изпрати към върха. Усещах го всеки момент и когато потръпнах от невероятното удоволствие, което ме връхлетя, засилвайки се, погледнах Елена в очите. Сякаш мислеше за нещо друго, но в този момент не успявах да задържа мислите си за дълго върху каквото и да било. Дишах тежко, усещайки леките вълни на отминаващата страст да преминават през тялото ми, но не се отделях и за секунда от Елена, оставайки в същото положение в леглото. Гледах я и през замрежения й поглед виждах щастие. Усмихнах се и като нежно отметнах кичур коса от лицето й, успях да кажа
    -Елена.. - тонът ми прозвуча изненадващо нежно, ясно и задоволено. Не отделях очите си от нейните, наблюдавайки лицето й с известно задоволство. Тя беше изключителна - никога не бях преживявал нещо подобно.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyСъб Май 07, 2011 5:44 pm

    Когато каза името ми с такава нежност, сякаш се разтопих в ръцете му. Целунах го и сгуших тялото си в неговото.
    -Джей...обичам те.. -Шепнех, като не спирах да целувам, където имаха достъп устните ми в момента.
    Усещах как завладяващото удоволствие щеше да ме обземе всеки момент. Погледнах го в тези прекрасни сини очи. Бяха невероятни, толкова красиви.. потъвах в тях.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyНед Май 08, 2011 9:45 am

    -И аз те обичам. - отговорих отново и се усмихнах. Прегърнах я нежно и като я завъртях леко, я положих да легне внимателно на леглото. Надвесих се над нея и поставих целувка на устните й.
    -Почини си, скъпа - казах тихо и с опакото на ръката си галех нежно бузата й нагоре и надолу полека. Подпрях се на възглавницата, загледан в лицето й и най-вече в очите й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyНед Май 08, 2011 11:35 am

    Продължих да го гледам все така влюбено. Целунах устните му, като се отпуснах назад и се сгуших в неговото тяло. Затворих очи, като въздъхнах щастливо.
    -Обичам те, Джей.. -Прошепнах, като започнах да се унасям.

    Не знам колко време беше минало. Отворих очи, а Джей все още ме гледаше. Усмихнах се леко и погалих бузата му.
    -Изобщо ли не си спал? -Попитах притеснено, гледайки го.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyНед Май 08, 2011 12:13 pm

    -Спокойно, преди малко се събудих. - усмихнах се развеселено, като целунах челото й. Всъщност не бях изморен и си бях починал достатъчно, така че нямах нужда от сън сега, но това беше без значение.
    -Как се чувстваш? Имаш ли нужда от нещо? - попитах внимателно и се вгледах в лицето й. Съня й се беше отразил добре, а и сега спеше за двама. Усмихнах се, като това ме подсети нещо.
    -Сега се връщам. - целунах Елена и като навлякох едни боксерки, станах от леглото и отворих гардероба си. Затърсих на горните рафтове, над дрехите ми и накрая намерих кутията, която ми трябваше. Затършувах из нещата на майка ми, като накрая намерих черната кутийка и я взех, но без да я показвам на Елена. Върнах се до леглото и като седнах на него, й се усмихнах.
    -Сега това е твое.. - казах и отворих кутийката. Елена мълчеше, загледана в пръстена. Поколебах се, след което я погледнах.
    -Беше на майка ми, така че ако не ти харесва, можем да го сменим.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyНед Май 08, 2011 12:46 pm

    -Боже, Джей... Великолепен е.. -Стоях вгледана в кутийката и блестящия пръстен. Сърцето ми сякаш започна да бие свойно по-бързо. Погледнах сините очи на Джей и го целунах. Сложих пръстена на ръката си, като не можех да повярвам. Сгуших се в Джей и отново го целунах.
    -Обожавам те.. -Прошепнах, като погалих нежно бузата му. Усетих как очите ми се бяха насълзили от щастие.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyНед Май 08, 2011 1:21 pm

    Целунах я продължително, като се усмихнах и отвърнах развеселено
    -Аз повече. - бях на път да се засмея, когато я погледнах в очите и видях сълзите в тях. Леко се намръщих, като казах
    -Хей, хей! Какво има? Добре ли си? - имаше ли й нещо? Дали я болеше? Дано не беше нещо с бебето.. Вече се притеснявах, когато тя само поклати глава и чак тогава забелязах, че беше защото е щастлива. Усмихнах се леко и прокарах ръка през косата й.
    -Ела при мен - казах, но вместо това аз се излегнах на леглото и я придърпах в прегръдките си. Тя се облегна върху гърдите ми, като вдигна глава и ме целуна. Секунди след като се отдръпваше я придърпах пак и поставих нежна, но продължителна целувка на устните й.
    -Прекрасна си. - казах ясно, като я гледах в очите и с другата си ръка леко я галех по рамото.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 EmptyНед Май 08, 2011 1:30 pm

    -Ти си прекрасен, мили.. -Казах нежно, галейки едната му буза. Боже, с какво бях заслужила толкова мил и грижовен мъж, като Джей? Та аз си мислех, че никога няма да намеря любовта и ето ме сега-с пръстен на ръката, очаквайки дете от моят любим. Облегнах глава на гърдите му, бях толкова спокойна.. Сякаш любовта се рееше във въздуха.
    -Всичко е .. перфектно.. Никога не съм мислела, че ще се чувствам толкова щастлива някога. -Добавих замислено.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 12 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Домът На Джейсън (18+)
    Върнете се в началото 
    Страница 12 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
     Similar topics
    -
    » Домът на Чарлс Брукс

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
    Идете на: