Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Администратори
Калия Стоун Централният басейн - Page 2 14391257 Лионора Хедли- Дент Централният басейн - Page 2 92199650
Модератори
Елена Адамс Централният басейн - Page 2 Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Централният басейн - Page 2 Iansomerhalderiansomerhr

 

 Централният басейн

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Ное 20, 2010 3:37 pm

First topic message reminder :

Тук беше централният басейн в Розууд. Хората идваха тук, за да се забавляват.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 9:43 am

Стоях мирно, докато усмисля всичко, а след това се приближих и го дарих с малко по-сигурна, уверена целувка.
-Бих избрала това. -Отвърнах. Леко с едната ръка погалих бузата му, вече започнах да действам малко по-уверено, макар още да си бях срамежлива.
Усмихнах се леко, почти незабележимо.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 9:47 am

Срещнах погледа й, усмихнат. Радвах се, че беше направила това и тогава кимнах, като прокарах ръка през косата й - нещо, което отдавна исках да направя.
-Съгласен съм с теб. - усмихнат се доближих до устните й, като тихо добавих, но така, че да ме чуе
-И аз избирам същото. - целунах я нежно, усещайки устните й върху моите и меката й коса между пръстите си. Тя определено ме привличаше и нямаше как да го отрека.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 9:55 am

Отново се целунахме, той прокара ръка по косите ми. Моите ръце бяха на бузите му. сгуших се в него, като отново се потопих във водата.
Цялата треперех от вълнение, той ме караше да се чувствам добре. Целувката се бе задълбочила до толкова че ни бе оставила без дъх и двамата.
Усещането да имам някой до мен бе прекрасно, успокояващо. Никога преди не се бях чувствала така.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:02 am

Елена се бе сгушила в мен, усещах тялото й плътно до моето и това ме караше да се усмихвам. Чувството беше приятно, а двамата мълчахме, стоейки в обятията на другия. Усетих как тишината се настани между нас, но беше приятно. Усещах я толкова топла и нежна до мен - пулсът ми се ускори, а аз продължих да я притискам до себе си. Целунах я нежно, след което доближих уста до ухото й, като казах тихо
-Искаш ли да излизаме? - обърнах се, за да срещна погледа й, като погалих леко бузата й.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:10 am

-Ами...стана малко студено.. добре. -Отвърнах и се обърнах и излязох. Изчаках и Джей да излезе, облякохме се, като оставих мократа ми коса пусната.
-Е.. къде отиваме? -Попитах, гледайки го. Хванах ръката му, което не знам бе ли прибързано, но исках да го направя.
Чаках неговия отговор.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:32 am

Двамата стояхме облечени, а аз усещах допира на ръката й в моята. Беше приятно и леко се усмихнах, когато Елена попита
-Е.. Къде отиваме? - замислих се. Не знаех къде да я заведа, когато ми хрумна да й покажа къщата си. Не бях сигурен дали е добра идея, но попитах, леко несигурно
-Искаш ли да ти покажа къде живея? - погледнах я, за да видя реакцията й, като твърде късно се сетих, че това можеше да се изтълкува двусмислено, затова добавих бързо
-А може и да разгледаме града. Чух, че имало чудесни кафенета... Ти избери къде да отидем.
Усмихнах й се, леко притеснено, като нежно стиснах ръката й.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:49 am

Той явно се притесни,че щях да изтълкувам нещата попогрешно, но разбрах какво имаше предвит.
-Искам да видя къщата ти. -Казах уверено, а той стисна ръката ми. Стана малко студено и потръпнах. Не бе добра идея да не си взема яке.
Погледнах го, очаквайки реакцията му, за това дали иска да ме заведе у тях.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:01 am

Усмихнах се, като кимнах и казах
-Да тръгваме тогава. - обърнах се към Елена и тогава забелязах, че леко потрепери. Намръщих се, ровейки из нещата си. На дъното винаги имах суичер. Бях доволен, че и сега го намерих, като бързо го изкарах, подавайки го на Елена.
-Ето, облечи го. Няма да е хубаво да мръзнеш, докато стигнем къщата.. - усмихнах се, като пуснах ръката й и леко разтърках раменете й, за да ги стопля. След което я хванах за ръка, отправяйки се към изхода.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Централният басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Централният басейн
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Закритият басейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
Идете на: