Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Администратори
Калия Стоун Централният басейн 14391257 Лионора Хедли- Дент Централният басейн 92199650
Модератори
Елена Адамс Централният басейн Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Централният басейн Iansomerhalderiansomerhr

 

 Централният басейн

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Ное 20, 2010 3:37 pm

Тук беше централният басейн в Розууд. Хората идваха тук, за да се забавляват.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 9:19 am

Прибрах се вкъщи, естествено отново ми вдигнаха скандал. Но нямаше значние, радвах се, че щях да излизам.
Облякох банския си, като се зачудих какво да сложа отгоре. Накрая се спрях на дълга, черна туника, която стихаше почти до колената, приличаше на малка рокля.
Пристигнах на басейна, оглеждайки се за Джей.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 9:24 am

Пристигнах пред басейна, където Елена вече ме чакаше. Носех дънки и тениска, като под тях беше банският ми. Обърнах се усмихнат към Елена и казах
-Е, ще влизаме ли? - тя кимна и двамата се отправихме към двойната врата. Платихме и се запътихме към басейна. Когато се озовахме до него, се огледах и забелязах, че нямаше почти никой. Смъкнах тениската си, като погледнах усмихнат Елена и казах
-Ще плуваме ли?
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 9:28 am

Той свали тениската си, а неговото тяло ме накара да замлъкна, да загубя дар слово.
-Ще плуваме ли? -Изкара ме гласът му от мислите ми.
-Ам..ъ..да.. -В началото се смутих, че трябваше да се съблека, но нямаше как да плувам с туниката. Бавно я съблякох, като лилаво-черния бански се показа, както и самото ми тяло.
Бях скрила един факт: не можех да плувам.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 9:33 am

Елена се съблече, когато аз вече вървях към басейна по бански, за да вляза във водата. Обърнах се, за да я подканя закачливо да побърза, когато я видях по бански. Тялото й беше страхотно. Преглътнах с усилие, втренчен за момент в нея. Тя ме погледна, след което леко смущение се изписа на лицето й. Усмихнах се, като наклоних глава. Влязох в басейна по стълбите, гмурвайки се. Водата беше странотна. Заплувах под вода и след малко излязох на повърхността, като се обърнах към Елена
-Идваш ли? - попитах я усмихнат, запращайки малки пръски вода към нея. Забелязах, че нещо май я тревожеше и я погледнах учудено.
-Какво има? Нещо притеснява ли те? - попитах, недоумявайки, като срещнах погледа й.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 9:46 am

-Нищо. -Казах и влязох във водата, като в гърдите ми все още се надигаше паника. Ами ако се окажа на дълбокото? Какво ще правя?
-Не мога да плувам. -Добавих накрая, като почувствах, че имаше възможност да стане опасно.
Не знаех, дали щеше да ми се смее; стоях до ръба на басейна, здраво хваната.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 10:25 am

Погледнах я, учуден. Определено бях сгафил. Трябваше да помисля за това, преди да предложа да дойдем тук. Не знаех какво да кажа, но определено се чувствах гузен.
-Аз ще те науча! - хрумна ми внезапно и преди да успея да се спра, думите бяха изскочили от устата ми. Отидох до нея и протегнах ръка.
-Ела, нищо няма да стане. Обещавам, че ще те пазя. - казах сериозен, а тя колебливо пое ръката ми. Дръпнах я към мен, а тя пусна ръба на басейна и паникьосано се вкопчи във врата ми. Усмихнах се, когато усетих тялото й до моето... Преглътнах, като срещнах погледа й и двамата мълчахме.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 10:29 am

Колебливо поех ръката му, той ме придърпа, а аз се вкопчих в него. Когато се озовахме ужасно близо той преглътна, а аз се втренчих в него. Сърцето ми заби толкова бързо, че се чуваше идеално.
Лицата ни бяха на сантиметри, а аз се изчервих от всички мисли в главата ми, като "секси е" и "боже, колко искам да го целуна".
Прехапах долната си устна притеснено, без да усетя колко по-различно изглежда всичко.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 10:37 am

Гледах я в очите, мълчаливо. Исках да протегна едната си ръка и да погаля бузата й, но вместо това леко приближих лицето й още по-близо. Погледът ми се сведе към устните й. Ужасно исках да я целуна и когато се канех да долепя устните си върху нейните, се опомних. Изправих главата си, смутен. Не мислех, че ме харесваше - или поне не ми го бе показала. Тя все още мълчеше и напрегнатата тишина се бе загнездила помежду ни. Осъзнавах, че едва се бях сдържал да не я целуна. Желаех я.
-Съжалявам. - сведох погледа си към водата, чувствайки се неловко. Май тя нямаше да осъзнае за какво й се извинявах, но не исках да развалям отношенията ни, ако тя не беше привлечена от мен както аз от нея.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 10:42 am

-Не.. недей.. -Казах, като колебливо прокарах показалец по устните му. Изчервих се още повече и също сведох подлед, оставяйки ръцете ми на врата му.
Не смеех да го погледна, страхът и срамът не ми позволяваха. Той бе прекрасен, а аз -обикновенна.
Ускорих дишането си, чувствах се напрегната.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 10:46 am

Усетих палеца й на устните си и докосването сякаш ме опари. Желанието се надигаше все повече в мен. Когато успях да я погледна, видях, че се беше изчервила и свела поглед. Усмихнах се.
-Харесва ми, когато се изчервяваш...
Гледах я хипнотизирано и още преди да успея да помисля за това какво вършех, повдигнах нежно брадичката й към лицето си и още по-нежно я целунах.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyПет Дек 10, 2010 11:24 am

Усетих как устните му се докоснаха до моите, цялата настръхнах. Бях се сгушила в него, придържайки се, за да не падна.
Целувката бе невинна, в началото плаха, но после стана малко по-настойчива. За момент света се завъртя, краката ми се подкосиха.
Когато отлепихме устни, аз се усмихнах срамежливо.
-Аз..ам..-Засмях се тихичко, като го погледнах. Не знаех, спонтанно ли беше? Или началото на нещо друго?
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 3:16 am

Тя ме погледна, като леко се запъна. Стори ми се, че се засмя, но май беше нещо друго. Елена не знаеше какво да каже - аз също, затова и двамата мълчахме. Не знаех какво да мисля от реакцията й на целувката ми. Беше ли й харесало? Или по-скоро не? Определено не очаквах, че ще реагира така, след като устните ни се разделиха, затова се върнах в реалността, отърсвайки се от чувствата и предположих най-лошото. Сякаш от тези мисли нещо стисна здраво гърлото ми, но се насилих да преглътна, като бавно и тихо попитах
-Съжаляваш, че го направих? - извърнах поглед, като леко заплувах, носейки я, към ръба на басейна.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 4:16 am

-Не.. не съжалявам.. -Казах тихо, след като достигнахме ръбът на басейна. Бях се изчервила толкова много, че сигурно бузите ми приличаха на домат.
-Виж аз.. ам.. хареса ми.. -Казах, за да не си помисли, че не ми хареса. И си беше истина: ръцете ми още потрепваха при приятното чувство.
Хванах се леко за ръба, защото страхът ми от водата още беше там, макар и да бе заглушен от приятни и объркани чувства.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 5:57 am

Усмихнах се. На мен също ми беше харесало, май повече, отколкото трябва. Тогава забелязох недовършеността в думите на Елена. Замислих се, като я гледах как се хвана за ръба на басейна, подпирайки се на него. Наклоних леко глава и казах, недоумявайки
-Е.. тогава?
Не можех да се отърся от чувството, че сега ще последва частта с "обаче". Погледнах Елена, след което прокарах ръка през мократа си коса.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 6:30 am

-Обаче..какво знаеше.. -Попитах го, гледайки към водата. Нямах представа защо ме е срам да го погледна. Може би наистина го харесвах много?
-Не ме разбирай погрешно ..аз..ам..харесвам те и.. и .. какво трябва да очаквам..не искам да си създам ..грешни убеждения.. -Започвам да заеквам, опитвайки се да обясня, какво искам да кажа.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 7:37 am

Усмихнах се, като погледнах Елена. Тя все още стоеше изчервена, гледайки към водата, когато се пресегнах към нея и нежно погалих бузата й с ръка.
-Мисля, че няма такава вероятност. - казах меко, гледайки я. Смятах, че нямаше голям шанс да остане с грешни впечатления. След което се замислих за първите й думи, като казах
-Но си права за едно - искам да те опозная, преди всичко. И ще се радвам да.. ами да прекарваме повече време заедно.
Усмихнах се с леко крива усмивка, като полека свалих ръката си от бузата й. Желанието да я целуна беше наистина голямо, но държах на думите си.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 7:53 am

Погледнах го. Когато погали бузата ми аз се усмихнах, бе приятно усещане.
Чудех се дали нещо ще излезе от това, наистина ми се искаше да го целуна отново. Накрая събрах смелост и се надигнах на пръсти (защото бе по-висок от мен) и го целунах леко несигурно.
Не знаех редно ли е да го направя, но ето, че вече бях впила устни в неговите. Целувката бе нежна и някак съвсем невинна, макар да имаше малко повече страст от първата.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 8:36 am

Усмихвах й се и преди да се усетя, неочаквано Елена се вдигна на пръсти, като ме целуна нежно. Отначало целувката беше лека, но усещах как се задълбочаваше. Обвих ръце около кръста й, придърпвайки я плътно до мен. Ентусиазирано отвърнах на целувката й, когато усетих как страстта разпалваше цялото ми тяло. Нежно отделих устни от нейните, колкото и да не ми се искаше. Погледнах я усмихнат и казах
-Това означава ли, че си съгласна? - попитах, като срещнах погледа й.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 8:46 am

Кимнах, леко усмихната. Гледах го в очите, телата ни бяха притиснати плътно. Страшно много го харесвах, нямаше нещо, което да не ми харесва в него.
-Е..може да.. да.. излезем някога..някъде..-Казах, а след малко добавих. -Където няма вода!
Засмях се леко, сядайки на ръба на басейна, но без да отделям ръцете си от врата му.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 8:52 am

Засмях се, все още гледайки я усмихнат. След това кимнах, като казах
-Съгласен. Само кажи къде и кога. - отново се засмях, когато една мисъл пресече ума ми. Погледнах Елена, леко несигурно, като сложих едната си ръка върху нейните, които бяха на врата ми.
-Виж, ами.. Исках да знаеш, че... - поех си въздух, като продължих -Ами и аз те харесвам.
Сведох за малко поглед към водата, след което вдигнах глава, поглеждайки я и чакайки реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 9:00 am

За момент си помислих, че само се шегува, защото бях свикнала да се шегуват с мен. После обаче видях, че той говореше съвсем сериозно.
-Това.. какво значи.. Тоест.. Харесваме се.. и.. има две възможности.. нещата да останат така.. или .. или.. -Не знаех как да продължа изречението, сърцето ми отново затуптя силно, усещах как се изчервявам ОТНОВО.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 9:11 am

Досега нямах нищо против, че тя не завършваше изреченията си, но сега исках да знам какво се канеше да каже. Две възможности? Какво ли имаше предвид? И като казваше, че едната е нещата да останат така, какво имаше предвид? Да си останем приятели ли?
Тръснах леко глава, за да се отърся от всичките въпроси, въртящи се в ума ми в момента. Погледнах я, леко нетърпеливо, като казах
-Или..? Или какво? - леко стиснах пръстите й с ръката, която бях поставил върху нейните на врата ми, чакайки отговора й.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 9:21 am

-Или да останем приятели, или .. да станем повече. -Казах, пренебрегвайки страха ми за пръв път. Погледнах го, очаквайки някаква реакция, отговор.
Може би избързах? Може би трябваше да си мълча? Изведнъж ме завзе страха, че казах нещо глупаво и той ще се засмее или дори по-зле: ще започне да менарича с какви ли не имена, както правеха всички останали.
-Съжалявам, не трябваше да казвам това.. -Побързах да кажа, подтикната от страха.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн EmptyСъб Дек 11, 2010 9:38 am

Погледнах я, леко учуден. При последните й думи поклатих глава, като казах
-Не, радвам се, че го направи. Леко се усмихнах, като добавих
-Значи две възможности. Е, мен ако питаш, бих избрал... - не довърших, като се поизправих в басейна, за да я целуна. Наведох се към нея, когато се сепнах. Нямах представа какъв щеше да е нейният избор. Какво ли щеше да ми каже?
-А.. ти какво би избрала? - попитах, гледайки я напрегнато, докато стоях неподвижно чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Централният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният басейн   Централният басейн Empty

Върнете се в началото Go down
 
Централният басейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Закритият басейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
Идете на: