Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Администратори
Калия Стоун Централния плаж 14391257 Лионора Хедли- Дент Централния плаж 92199650
Модератори
Елена Адамс Централния плаж Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Централния плаж Iansomerhalderiansomerhr

 

 Централния плаж

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Централния плаж   Централния плаж EmptyСъб Дек 18, 2010 12:57 am

В Розууд имаше само един плаж. Всъщност всички идваха тук и затова му казваха централния плаж.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyСъб Дек 18, 2010 1:05 am

Дойдох с един червен бански. Отгорее бях с рокля. Нямаше никой все още там. Отидох и си постелих хавлията на пясъка. Една капка ми падна на ръката. Какво пък? Хората започнаха да си отиват, понеже имаше много облаци. Погледнах назад и видях, че идва Чарлс. Завъртях очи. Надух си възглавничката и вече бях готова. Само си махнах роклята. Сед това видя и Ел и се сетих за държанието й. Все едно се опитваха да ме подразнят, като ме имитираха.


Последната промяна е направена от Лионора Хедли-Дент на Пон Дек 20, 2010 7:54 am; мнението е било променяно общо 11 пъти
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Гражданин
Гражданин
Elle Trevena


Capricorn Buffalo
Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Age : 26
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Elle Trevena
Възраст: 18

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyПон Дек 20, 2010 7:25 am

Преоблякох се и веднага дотичах на плажа. Беше пусто, виждаше се само Лионора.
- Хей. - усмихнах се насила.
Съблякох роклята и я метнах близо до мястото, където щях да се разположа. Седнах на пясъка. Все още не си продумвахме. Видях Чарлс да се приближава към нас.
- Я виж ти. Чарлс се появи. - усмихнах се. Беше що-годе шега, но не бях сигурна дали той го беше приел така.
Върнете се в началото Go down
http://mactoval.bulgarianforum.net
Чарлс Брукс
Гражданин
Гражданин
Чарлс Брукс


Cancer Dragon
Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 04.12.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyВто Дек 21, 2010 8:32 am

Малко се позабави поради факта,че не успя да си избере подходящ бански или плажно облекло,затова се наложи да обикаля наколко магазина,докато си хареса нещо подходящо за случая.Беше се подготвил за лошото времето,така че отгоре облече тениска с дълъг ръкав и памучно яке и тръгна към плажа.
За няколко минути успя да пристигне,макар че двете момичета вече бяха там и се бяха разположили на местата си.Ел както инаги беше в добро настроение и го поздрави,Лионора беше друга работа,но не искаше да се заяжда.
-Здравейте,момичета-поздрави ги приветливо той и се настани близо до Ел.Съблече якето и се облегна удобно на пясъка и се усмихна:Сори,че за закъсня,но имах проблеми с намирането на плажно облекло-добави момчето и любопитно обходи с поглед момичетата,който бяха си избрали наистина доста впечатляващи бански.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Гражданин
Гражданин
Elle Trevena


Capricorn Buffalo
Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Age : 26
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Elle Trevena
Възраст: 18

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyВто Дек 21, 2010 8:53 am

Отметнах косата си назад /че как иначе/. Чарлс тъкмо дойде и явно не се засегна от думите ми. Това не беше никак зле, може би трябваше да свиквам да съм груба, но никой да не е обиден.
- Няма проблеми. Не сме изпаднали, докато те нямаше. - исках да прозвучи сякаш казвам "Е, голяма работа. Все едно сме умрели без теб." Ах, защо съм толкова груба?! Има ли значение? Започнах силно да се смея. Разбира се, без причина.
Те ме погледнаха въпросително, а аз сведох глава и прехапах устни. Без да казвам нищо се надигнах и се запътих към водата. Направих им само знак да дойдат и те.
Върнете се в началото Go down
http://mactoval.bulgarianforum.net
Чарлс Брукс
Гражданин
Гражданин
Чарлс Брукс


Cancer Dragon
Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 04.12.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyСря Дек 22, 2010 12:36 pm

Трябваше да приеме момичета такива каквито са,все пак са човешки същества и всеки има своите недостатъци и лоши черти,който не се харесват на останалите.Чарлз вече започна да преодолява антипатията,която изпита в самото начало към тях и особенно към Лионора и вместо да се засегне от думите на ел,му стана доста весело и се разсмя.
Трябваше да не бъде толкова недовречив,рязък и нападателен,така че реши днес да се позабавлява и да не мисли за нищо.
Нямаше нужда да казва нищо,Ел ги подкани въпросително към водата и тя тръгва по мекия пясък,докато двата стояха и все още не се решаваха.
Нямаше какво да мисли,Чарлз погледна към Лионора,кимна й с глада да тръгне с него и без да се притеснява ни най-малко,реши да се освободи от задръжките си и се съблече.
Остана само по този мъжки оскъден банки http://underwear-bg.com/images/thumbs/0000197_300.jpg и се втурна във студената вода,която му се стори доста прията ни започна да плува.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyПет Дек 24, 2010 8:25 am

След като Чарлс ми направи знак да стана, аз се огледах иначе щях да приличам на същински робот, който прави каквото му кажат. Скочих в морето след Чарлс и също започнах да плувам. Погледнах към Ел, която също идваше към нас. Усмихнах се,вече се разбирах с другите.

П.П Сори, че РП-то е кратко и не съм писала (пропуснах), ама компа ми беше на поправка, а ся хванах малко интернет от лаптопа.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Гражданин
Гражданин
Elle Trevena


Capricorn Buffalo
Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Age : 26
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Elle Trevena
Възраст: 18

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyПон Дек 27, 2010 9:38 am

Те веднага скочиха във водата и започнаха да плуват. Аз се дотътрих до тях и се потопих до гушата.
- Прекрасна вода. Насред зима ние сме в морето, осъзнавате го, нали? - попитах грубо.
Не знаех защо, но бях много раздразнена. Преплувах покрай тях и заминах по-навътре в морето. Беше пусто и имаше течение. Течение... не чак толкова силно, за да ни отнесе.

Върнете се в началото Go down
http://mactoval.bulgarianforum.net
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyВто Дек 28, 2010 3:47 pm

"Мис Усет" Пфу! Сякаш само тя знаеше, че е зима.
-Ти да си чувала за глобално затопляне? -Повдигнах веждата си. Какво ни ставаше? С Ел се разбирахме добре до преди час. Тя не ми обърна внимание и заплува напред. След като се отдалечи се огледах. Стана ми някак по-весело, но не че Ел не беше наблизо. Не разбрах какво стана. Омръзна ми да мълча. Видях, че Чарлс е с гръб и се ухилих злобно.
-Водно кончеее. -Извиках и докато се усети се опитах да му се кача на конче като се засилих, но той явно не разбра и двамата паднахме. Ел започна да се смее. Аз отново повдигнах вежда, след което и тримата се засмяхме. Трябва повече да се забавлявам. Защо да не се отпускам пред хората?
-Не ставаш за кон. -Присмях се на Чарлс. -А за... ша ля ля...-Започнах да си пея. Така и така сега се забирахме. Нямаше смисъл да развалям всичко.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Гражданин
Гражданин
Elle Trevena


Capricorn Buffalo
Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Age : 26
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Elle Trevena
Възраст: 18

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyСря Дек 29, 2010 7:31 am

"Ха! Голяма флиртаджийка... Ще му скача на гърба. Как не. Ако аз му бях скочила аз, щеше да ме издържи. Това е разликата в килограмите." - мислех си, докато ги гледах как... скачат един върху друг. След последното изречение, както винаги, се изхилих и те забиха поглед в мен. Въздъхнах и продължих да плувам.
- Да не го счупиш, Ли. - подсмихнах се, връщайки се към тях.
Колко ли зле изглеждах. Тази нещо подиграваше ли се с мен? Усещах как реагира за водата, като казах, че е зима. Такъв ми идваше да и тегля! - докато си мислех това, се бях усмихнала широко и очаквах да отговори на обидата ми за килата и.
Върнете се в началото Go down
http://mactoval.bulgarianforum.net
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyСря Дек 29, 2010 8:45 am

Стана ми малко тъпо, но аз винаги знаех кое копче да натисна. Ухилих се до уши. Явно тя ме смяташе за слон.
-Няма, но ти бъди внимателна. -След което и намигнах и видях намръщената й физиономия. Аз отново се ухилих и зачаках реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Гражданин
Гражданин
Elle Trevena


Capricorn Buffalo
Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Age : 26
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Elle Trevena
Възраст: 18

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyСря Дек 29, 2010 10:25 am

Усмивката ми веднага се изтри и се намръщих.
- Добре казано. - намигнах и.
Обърнах се и заплувах. Това момиче знаеше какво прави. Какво е това сърце, по-злобно от моето? Не, не е по-злобно, но може и да ме настигне.
Идваше ми да я причакам и да я потопя във водата. Или нещо друго...
Ухилих се и отидох при Чарлс.
- Какво става? Лионора притеснява ли те? Спокойно, тя май гони всички момчета. - усмихнах се и обърнах погледа си към Ли.
Върнете се в началото Go down
http://mactoval.bulgarianforum.net
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyСря Дек 29, 2010 11:55 am

Ел май се опитваше да ме подразни. Знаех какво целеше. Засмях се. Исках по някакъв начин да проникна в ума й и да усетя раздразнението, което изпитва. Исках да я дразня и то много. Умирах си за това. Все едно само с едно размахване го постигах и знаех, че всеки момент ще избухне.
-Ели, мила не си приличаме. -След това пак се усмихнах. Ел пак се нацупи, а аз погледнах въпросително към Чарлс, чакайки да отговора на въпроса на Ел.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Гражданин
Гражданин
Elle Trevena


Capricorn Buffalo
Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Age : 26
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Elle Trevena
Възраст: 18

Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж EmptyЧет Дек 30, 2010 5:28 am

- Определено не си приличаме, по-добре за мен. - направих една незаинтересована физиономия.
Повече не се обърнах към нея. Не исках да се занимавам с такива хора. Е, добре, май аз започнах, но какво да направя? Такава съм си. Личеше си, че се прави на такава, каквато не е. Изглежда мила и състрадателна, и... куп други ужасни неща, но после я опознаваш. Става груба, арогантна... точно моя тип хора. Можехме да станем страхотни приятелки ако не бях започнала спора, но сигурно всичкия гняв ще измине с течение на времето.
Върнете се в началото Go down
http://mactoval.bulgarianforum.net
Sponsored content





Централния плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централния плаж   Централния плаж Empty

Върнете се в началото Go down
 
Централния плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
Идете на: