Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
  • » Джейсън Боудън /Джей/
  • Администратори
    Калия Стоун Домът На Джейсън (18+) - Page 2 14391257 Лионора Хедли- Дент Домът На Джейсън (18+) - Page 2 92199650
    Модератори
    Елена Адамс Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Iansomerhalderiansomerhr

     

     Домът На Джейсън (18+)

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
    АвторСъобщение
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:23 am

    First topic message reminder :

    Къщата отвън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 10501098109710721090107

    Хола:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 1061108610831072

    Спалнята на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 10571087107210831085110

    Банята на Джейсън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 10411072108511031090107

    Трапезарията:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 10581088107210871077107

    Кухнята:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 10501091109310851103

    Стаята За Гости:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 10571090107211031079107

    Банята към нея:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 10411072108511031090107

    Гаража с колите на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 10431072108810721078107


    Последната промяна е направена от Джейсън Боудън на Чет Сеп 01, 2011 3:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 10:15 am

    Той отдръпна устните си от моите, но аз отново го целунах. Този път аз бях настоятелната. Целунах устните, врата, брадичката, ухото му.
    -Да, търся си белята определено. -Усмихнах се, а след това продължих с ласките си.
    Той ме караше да настръхвам с всяко негово движение.
    -А ти искаш ли да си намеря белята? -Попитах, като леко се отдръпнах.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 10:33 am

    Срещнах погледа й, като очите ми бяха потъмнели от желание. Усмихнах се леко, като я придърпах малко към себе си и казах
    -Колкото и да ми се иска, имаме време. - казах, опитвайки се да се успокоя. И въпреки думите си се наведох и я целунах настоятелно, като едната ми ръка се премести от кръста й нагоре към косите й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 10:40 am

    Той ме целуна настоятелно, а аз отвърнах и го погалих.
    -Добре. -Казах примирено и му целунах бузите. -Да гледаме някой филм? -Попитах сядайки на леглото и разтривайки краката си.
    Чаках той да предложи, бе домакин, а и за мен нямаше значение, стига да мога да се сгуша в него.
    Погледнах го.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 11:06 am

    Опитах се да подтисна разочарованието, което ме бе обзело. Какво ли ми ставаше? Усмихнах й се непринудено и казах
    -Добре. Ще отида до стаята си да взема няколко. Какъв предпочиташ - комедия, ужаси, романтика?
    Погледнах я въпросително, като отново й се усмихнах, преди да се запътя към вратата, за да взема филмите от спалнята си.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 11:37 am

    -Харесвам ужасите. -Усмихнах се, докато продължавах да разтривам стъпалата си. Толкова много ми се искаше да го целуна, да усетя отново вкусът на неговите прекрасни устни.
    Не се стърпях и просто се изправих и целунах отново Джей. Той не го очакваше, дори самата аз не го очаквах от себе си, но се случи.. Сляхме устните си, като аз го целувах настоятелно и безспирно.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 12:14 pm

    Елена ме изненада с целувката, но след секунди започнах да й отвръщам ентусиазирано. Настоятелните й целувки, тялото й, близо до моето, разпалиха страстта в мен. Леко и бързо я вдигнах на ръце, притискайки я плътно в обятията си. Продължавах да я целувам, като понечих да започна да вървя към леглото, когато за миг тя откъсна устните си от моите. Трябваха ми няколко секунди, за да осъзная случващото се. Пуснах я на земята, като леко й обърнах гръб. Двамата мълчахме, а аз усилено се опитвах да се овладея.
    -Извинявай - прошепнах, след което се обърнах към нея и нежно погалих бузата й с ръка, като добавих меко
    -Трудно е да ти устои човек... - усмихнах се, леко извинително, като срещнах погледа й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 12:34 pm

    -Кой е казал, че исках да спреш.. аз.. просто исках да видя дали наистина.. ме искаш.. и .. -Започнах отново да се оплитам в обяснения и се изчервих от мислите в главата ми. Погледнах го, като целунах едната му ръка, след което забих поглед в пода, изчервена и срамежлива.
    Не знаех какво да кажа или направя.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:09 pm

    Усмихнах се, като преглътнах трудно. Тя изглеждаше наистина сладка, така изчервена и смутена. Вдигнах нежно брадичката й, така че да ме погледне и казах
    -Желая те, Елена. Не мисля, че някой от моя пол би ти устоил... - целунах съвсем леко и нежно устните й. Дали наистина не искаше да спра? Замислих се за момент, след което отново се наведох, като оставих устните си на сантиметри от нейните
    -Сигурна ли си, че не искаше да спра? Кажи ми.. Убедена ли си, че го искаш? - прошепнах тихо, нежно, но и отчасти сериозно.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:12 pm

    -Повече от убедена. -Казах сигурно и леко потръпващо. Устните му бяха толкова близо и това напрежение ме караше да настръхвам.
    Целунах го отново, като този път бе плахо, сякаш за да му докажа, че съм сигурна и убедена в думите си.
    След това отдръпнах устни и го погледнах, очаквайки неговата реакция.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:19 pm

    Леко се усмихнах, надявайки се блясъкът в очите ми да не издаде мислите ми. Поклатих леко глава, като казах развеселено
    -Е.. Май си намери белята... - наведох се и я зацелувах страстно. Притиснах колкото се може по-плътно тялото й до моето, като продължих с настоятелните целувки. Ръката ми се плъзна съвсем леко под блузата й, за да усетя меката й кожа около кръста. Не спирах да я целувам, като страстта се надигаше в мен. Щях да й дам последен шанс.. Нежно отделих устните си от нейните, като казах задъхано
    -Кажи ми, ако искаш да спра.. Сега или никога. - погледнах я, знаейки, че ако продължа в този дух, скоро нямаше да съм способен да се овладея.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:30 pm

    -Не искам да спираш! -Казах също толкова задъхана в очакване, колкото и той. Отново впих устни в неговите жадно, усещах как цялото ми тяло потръпваше при допира на ръцете му. Осводобих се набързо от блузата му, дори се изненадах от себе си.
    Целувах врата му нежно, бавно, но наистина сигурно и уверено. Всякакъв страх се бе изпарил от мен мигновенно, исках го толкова много.
    С ръце погалих гръдния му кош, без да спирам да го дарявам с изпепеляващи целувки.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:43 pm

    Ласките й бяха толкова много, че се чувствах сякаш ще се взривя от цялата страст, която Елена разпалваше у мен. Леко я вдигнах на ръце, като с бързи крачки я отнесох до леглото, поставяйки я нежно да легне по гръб. Вдигнах блузата й и започнах да целувам кръста и корема й. Съблякох я и тя остана по сутиен. Целувах я над пъпа, като продължих нагоре между гърдите, стигнах до врата й и жадно я целунах по устните. Ръцете ми обхождаха цялото й тяло, докато не спирах да я целувам все по-настоятелно. Разкопчах сутиена й, но не го свалих. Върнах се на врата й, обсипвайки го с целувки, като след това закачливо захапах ухото й и се върнах на устните й.
    -Подлудяваш ме.. - казах между две целувки, заравяйки едната си ръка в косата й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:52 pm

    Той ме постави нежно на леглото и започна да ме обсипва с ласки, целувки, от които започнах да се разтапям.
    -Подлудяваш ме. -Каза той и зарови ръка в косата ми. Усмихнах се и го целунах, захапвайки закачливо долната му устна. За момент се притесних дали ще съм достатъчно добра за него, беше ми първият път.
    Но продължих да го целувам, галейки ръцете и врата му.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:01 pm

    Притиснах я възможно най-плътно до тялото си, неспирайки да я целувам. Ръцете ми се плъзнаха по раменете й и надолу към кръста, достигайки бедрата й. След това ги върнах нагоре, като обхванах лицето й и с двете си ръце, целувайки я жадно и настоятелно. Смъкнах сутиена й и усетих голата й кожа, която се допираше до моята. Тя беше толкова нежна, топла и секси. Продължих целувките си надолу по врата й, слизайки до ключицата, като се спрях за малко там, но не спирах да я целувам.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:09 pm

    Целувахме се жадно и безспирно. Усетих как кожата ми се допира до неговата, бе толкова приятно усещането на меката му и гореща кожа до моята.
    Ръцете ми галеха нежно гърбът му, оставяйки следи от настръхване по кожата му. Харесваше ми да го целувам, да го усещам до мен както в момента. Устните ми целуваха всяка част от кожата му, до която можеше да се доберат в момента.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:14 pm

    Жадно търсех устните й, като целувките все повече се разгорещяваха. Усещах как страстта се усилваше и прокарах ръцете си по кръста й, като стигнах бедрата й и галих ентусиазирано. Разкопчах панталона й, започвайки да го смъквам, като се изтеглих нагоре и отново впих устните си в нейните. Без да прекъсвам целувките, внимателно изритах дънките й към долния край на леглото, като ръцете ми галеха вече голите й бедра.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:19 pm

    Озовах се без панталон за секунди. Ръцете му ме караха да потрепна цялата. Също толкова бързо аз се озвободих от неговите дънки. Още няколко "дрешки" и щяхме да се окажем напълно голи, но тази идея никак не ме смущаваше в момента.
    Дори не се изчервих? Е, добре де, изчервих се малко.
    Целунах устните му жадно, сякаш бях чакала това цяла вечност. Сякаш бях чакала именно него..
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:26 pm

    Усещах тялото й под моето. Докосването на кожата й до моята увеличаваше желанието ми още повече. Продължих жадните ни целувки, а след това нежно отделих устните си от нейните. Слязох надолу към врата, а след това я зацелувах по рамото. Бях се надвесил над нея и притисках тялото й към своето, потръпвайки леко. Взех ръката й в своята и я насочих към гърба си, насърчавайки я да продължи да ме докосва. Имах чувството, че не можех без допира й и в момента не съществуваше нищо друго, освен Елена. Внимателно свалих ръката си отстрани на бедрото й, хващайки бельото й с ръка, за да го смъкна.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:42 pm

    Той свали бельото ми, а аз се изчервих мъничко. Но не спрях да го целувам. Усетих как цялото ми тяло потрепна.
    Толкова го исках в момента, никога не съм искала нещо по-силно. Целунах го, докато свалих боксерките му бързо.
    Погледнах го, а след това отново впих устни в неговите.
    Не можех да спра да го целувам, исках го.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:47 pm

    Целувах я жадно, усещайки желанието и страстта да се разливат по цялото ми тяло. Докосвах я неуморно и страстно, като не спирах да я целувам. Нейните ласки също не секваха и това все повече разпалваше желанието ми. Исках я толкова много, че не издържах. Целунах я страстно, надвесвайки се над нея. Нежно проникнах в нея, комбинирайки движението с още целувки по устните й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:52 pm

    Той проникна в мен, сякаш светът се завъртя за момент. Болка и удоволствие се разляха из цялото ми тяло, а аз целувах устните му жадно.
    Почувствах се толкова странно и хубаво едновременно, цялата потреперих, опиянена от желанието да го усещам още и още.
    Почувствах се безсилна пред цялата тази страст, която се надигаше в мен, сякаш всичко изчезна и останахме само аз и Джей.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 2:59 pm

    Усмихнах се, като стоях над нея. Срещнах погледа й и я зацелувах нежно, след което започнах да се движа. Въздъхнах от цялото това удоволствие и продължих да галя тялото й, изпълнен от страстта, което Елена събуждаше в мен. Продължих с ласките, усещайки горещото й тяло под мен, като това усилваше желанието ми. Целувах я все по-жадно, отделяйки устните си за малко от нейните, за да си поема въздух. Гледах я в очите, виждайки стрстта в нейните. Продължих да се движа, обгърнал тялото й с моето. Поставих едната си ръка отстрани на шията й, усещайки забързания й пулс, в синхрон с моя.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 3:07 pm

    И двамата дишахме учестено, бяхме погълнати от страстта. Той нададе нормално темпо, което обаче постепенно се забърза, почувствах удовоствие и някакво необяснимо щастие. Изстенах от удоволствие, като го погледнах и отново го целунах.
    Сякаш беше магия, всичко което се случваше тук, сякаш беше нереално.
    -Джей..-Прошепнах името му, макар по-скоро да излезе като тих вик от устните ми.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 3:13 pm

    Бях забързал движенията си, като страстта ме завладяваше все повече. Галех я непрестанно, искайки да я усещам възможно най-близо. Забързаното ми дишане се промени и сега излизаше на пресекулки от устата ми, предизвикани от огромното удоволствие. Виждах само Елена, като погледа й ме хипнотизираше, а целувките и ласките ме подлудяваха. Тогава тя прошепна името ми
    -Джей.. - изплъзна се от устата й, пращайки ме в рая. Произнасянето на името ми от нея въздейства върху цялото ми тяло, като усещах кулминацията. Зацелувах я настоятелно, не исках и за миг да се отделя от нея.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 3:42 pm

    За миг края на това удоволствие ни разтърси и ни накара да забравим къде се наираме, кои сме, всичко около нас. Почувствах как за миг всичко изчезна, а в следващия миг и двамата дишахме тежко. Преплели телата си един в друг, за секунда замръзнахме така.
    Макар и след края, все още усещах как цялото ми тяло пулсира приятно, легнахме един до друг, а аз се сгуших в него.
    Погледите ни се срещнаха, аз се усмихнах и целунах леко устните му.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Домът На Джейсън (18+)
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
     Similar topics
    -
    » Домът на Чарлс Брукс

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
    Идете на: