Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
  • » Джейсън Боудън /Джей/
  • Администратори
    Калия Стоун Домът На Джейсън (18+) - Page 6 14391257 Лионора Хедли- Дент Домът На Джейсън (18+) - Page 6 92199650
    Модератори
    Елена Адамс Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Iansomerhalderiansomerhr

     

     Домът На Джейсън (18+)

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
    АвторСъобщение
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:23 am

    First topic message reminder :

    Къщата отвън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 10501098109710721090107

    Хола:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 1061108610831072

    Спалнята на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 10571087107210831085110

    Банята на Джейсън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 10411072108511031090107

    Трапезарията:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 10581088107210871077107

    Кухнята:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 10501091109310851103

    Стаята За Гости:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 10571090107211031079107

    Банята към нея:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 10411072108511031090107

    Гаража с колите на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 10431072108810721078107


    Последната промяна е направена от Джейсън Боудън на Чет Сеп 01, 2011 3:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПет Дек 17, 2010 5:34 pm

    Сякаш телата ни бяха направени едно за друго; всяка една извивка пасваше на другата и то идеално. И двамата се целувахме жадно, макар да дишахме тежко.
    -Ти си невероятен. -Прошепнах задъхана. Не можех без него, не си представях как съм живяла до сега без целувките му, ласките му. Сякаш съм била сляпа и току що прогледнах.
    Усещах как в мен се надигаше гореща вълна, тялото ми потрепваше приятно от вълнение и очакване.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПет Дек 17, 2010 5:48 pm

    Леко забързах темпото, като се претърколих върху нея. Срещнах погледа й и го задържах, като погалих слепоочието, бузата и челюстта й. Дори не можех да опиша как Елена ме караше да се чувствам. Не бях изпитвал нещо подобно с никой друг досега. Тя беше нежна, сладка и секси. Прокарах ръцете си по идеалното й тяло. Май се бях задълбочил твърде много в чувствата, но не ме интересуваше. Осъзнах, че я обичах, двамата си пасвахме идеално и незнайно защо това ме въодушеви. Целунах е нежно, а след това и настоятелно. Продължих да се движа, като не спирах да я гледам в очите, усещайки кулминацията.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПет Дек 17, 2010 5:59 pm

    Краят бе разтърсващ и толкова вълшебен и за двамата. Простенах шумно, но не бях единствената. Спряхме да се движим, затворих очи за да си отдъхна за момент.
    -Беше идеално. -Казах шепнейки в ухото му. Погалих нежно главата, врата и устните му. Цялото ми тяло пулсираше приятно под неговото. Стоях усмихната и сгушена в него, гледайки прекрасните му очи. Обичах го, да.. Това беше сигурно. Може би това бе единственото сигурно нещо в живота ми. Зачудих се да му кажа ли тези две думички, но реших да изчакам още малко време.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПет Дек 17, 2010 6:05 pm

    Легнах до нея на една страна, като я придърпах към себе си. Целунах я нежно и я прегърнах, а тя се сгуши в мен. Усмихнах се доволно и казах
    -Определено. Невероятна си - казах отново, като взех ръката й и я сложих около гръдния си кош. Тя се усмихна леко, а аз отново я прегърнах силно.
    -Знаеш ли - започнах полека -Не съм се.. чувствал така досега. - не знаех защо го казах, почувствах се леко неловко, но се усмихнах. Целунах челото й и затворих очи за кратко, като след това срещнах погледа й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПет Дек 17, 2010 6:14 pm

    -И аз.. -Признах си. -Ти си..нещо специално, Джей. Аз..май те обичам? -Отвърнах поддадена на емоциите, които изпитвах в момента.
    Казах го, може би за момент съжалих? Устните ми потрепнаха леко от очакване на неговата реакция.
    Сгуших се малко по-силно. Имах нужда от него.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПет Дек 17, 2010 6:36 pm

    Срещнах погледа й, като усмивка се разля по устните ми. Някакво чувство ме изпълни, като се обърнах към нея
    -Аз.. - тогава осъзнах думите й и попитах малко егоистично -Май?
    Извърнах поглед, като се замислих. Нямах представа защо цялата част с това "може би" присъстваше. Леко се смръщих, като я погалих нежно по ръката.
    -Няма значение. - казах бързо. Бях свикнал да се отдръпвам, въпреки че сега ми беше трудно да го направя. Целунах челото й, като я притиснах силно към себе си за момент.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyСъб Дек 18, 2010 1:00 am

    Сгуших се в него и затворих очи. Почувствах се толкова защитена и недосегаема.
    -Добре..Няма "май"..Аз те обичам. -Отвърнах някак по-сигурна в думите си. Наистина това чувствах, че трябва да му кажа. Не исках този момент да свършва някога, прегръдката, целувките.
    Нежно погалих врата му, след което целунах устните му. Тези меки и сладки устни.. Имаше ли нещо по-хубаво на този свят в момента? Едва ли.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyСъб Дек 18, 2010 2:18 am

    Усмихнах се, като я погледнах изненадано. Изправих се в леглото, като се обърнах и се надвесих над нея, а двете ми ръце бяха до рамената й. Целунах я нежно, като между целувките казах
    -Наистина ли.. - целунах я -мислиш.. - отново я целунах -това?
    Погледа ми срещна нейния. Погалих бузата й с ръка, след което я целунах настоятелно.
    -Защото и аз те обичам. - казах спокойно, като легнах на възглавницата до нея. Тя се извърна към мен и отново я придърпах до себе си.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyСъб Дек 18, 2010 2:30 am

    -Да, наистина го мисля. -Довърших и целунах нежно устните му и се сгуших. Топлото ми тяло докосваше неговото и отново сякаш доказваше, че напълно съвпадат.
    Толкова е нежен и мил с мен, никога преди не бях се чувствала толкова обгрижвана. Погалих челото му бавно и плахо.
    Прошепнах отново в ухото му "Обичам те", целувайки шията му съвсем леко и бавно.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyСъб Дек 18, 2010 3:08 am

    Усмихнах се, като лежах доволно. Беше настъпило някакво странно спокойствие, но ми харесваше. Усещах топлината на Елена и като я целунах леко, я притиснах до себе си. Тя изглеждаше толкова сладка, сякаш щеше да заспи.
    -Почини си - прошепнах тихо, като леко и нежно я галех по гърба. Двамата мълчахме, но се чувствах удобно, сякаш тя винаги е била до мен. Усмихнах се отново, като я погледнах.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyСъб Дек 18, 2010 3:23 am

    Затворих очи, притисната в него. Той ми прошепна да си почина, а аз само се усмихнах.
    -И ти си почивай. -Прошепнах му, галейки нежко лицето му. Сякаш бях омагьосана, не можех да отделя ръцете си от него. Направех ли го, сякаш се появяваше празнина в мен.
    -Знаеш ли, красавецо? Очудвам се че някоя не те е грабнала преди мен. -Засмях се не след дълго.
    Погледнах го усмихнато.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyНед Дек 19, 2010 1:00 pm

    Леко затегнах хватката на ръцете си около нея. Тя ме погледна усмихната, а аз се подсмихнах.
    -Е, има обяснение за това - казах просто, а тя вдигна вежди любопитно. Въздъхнах.
    -Е, ами.. - преглътнах леко, като продължих -Ами, имал съм връзки. Бяха нормални, но всяка от тях свършваше доста скоро. Свикнал съм да си издигам стени и да се отдръпвам от хората. - Срещнах погледа й, като продължих -Единствено с теб не се получи.
    Целунах я нежно. Не бях казвал това досега на никой, но сега усещах нежността между нас.
    -Обичам те. - казах тихо, като погалих бузата й и се усмихнах леко.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyНед Дек 19, 2010 2:02 pm

    Целунах нежно челото му, галейки меките му бузи.
    - И аз теб Джей, и аз теб. -Прошепнах тихо в ухото му, докато показалеца ми галеше нежно устните му. Той бе толкова мил, красив; мечтата на всяко момиче на моята възраст, че и след това.
    Обичах го , вече знаех със сигурност, че той бе много повече от всичко, което си мислих в началото. Той е идеален.
    Целунах го отново, нежно, плахо.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyНед Дек 19, 2010 2:36 pm

    Отвърнах на целувката й, като след това се усмихнах. Тя беше толкова всеотдайна. Погалих врата й нежно, като се обърнах към нея
    -Е, ами ти? Разкажи ми за твоите връзки. Момчетата не може да не забележат момиче като теб. - подчертах, като срещнах погледа й, а тя леко се изчерви. Усмихнах й се, като освободих едната си ръка и хванах нейната. Целунах я продължително, като след това я погледнах любопитно.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyНед Дек 19, 2010 2:52 pm

    -Прекалено срамежлива бях, за да кажа на което и да е момче, че го харесвам. -Заспочнах. -Имах една единствена ..връзка, която обаче приключи зле. Неподходящ човек.. реши, че може да ме изнудва.. Не бях готова за секс и изглежда за него това бе основателна причина да ме зареже. -Добавих не след дълго с леко тъжна усмивка.
    Наистина се чувствах ужасно тогава, но сега нещата бяха различни-вече имах Джей, моят мил, прекрасен принц.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyНед Дек 19, 2010 3:22 pm

    Смръщих се леко, обмисляйки това, което Елена ми беше разказала.
    -Наистина неподходящ човек - вметнах, като след това добавих -Явно не те е заслужавал. Очевидно. След като не може да оцени колко си страхотна, дори е по-добре, че си се отървала от него.
    Целунах ръката й нежно. Придърпах я към себе си, за да се сгуши хубаво до мен. Двамата си пасвахме, не знаех какво щях да правя без нея. Срещнах погледа й, беше ми хрумнало нещо.
    -Ще ми обещаеш ли едно нещо? - попитах я, като стиснах леко ръката й в моята.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyНед Дек 19, 2010 4:23 pm

    -Само кажи какво. -Казах с усмивка, като целунах бузите му и затрепнах в очакване на неговите думи.
    Какво ли искаше да му обещая? Но можех ли да НЕ му обещая нещо? Та той заслужаваше целия свят. Че дори и повече.
    -Слушам те. -Добавих, за да види, че съм в очакване на неговия глас, който бе толкова нежен и мил. Мек, като коприна. Не! Коприната е нищо в сравнение с този красив звук.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПон Дек 20, 2010 2:21 am

    Усмихнах се. Срещнах погледа й, като казах
    -Ами.. Да не се подценяваш повече. - усмихнах се, когато видях изненадата в очите й, като добавих
    -И винаги да си искрена с мен, без значение за какво се отнася. - погледнах я колебливо в очакване, като целунах челото й и казах
    -Е, май не е едно нещо, а две. - усмихнах се отново, като леко я целунах и я погледнах, за да видя реакцията й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПон Дек 20, 2010 4:47 am

    Не очаквах да ме помоли точно това. Но както казах: можех ли да му откажа нещо? Та той бе всичко, което сега имах.
    -Добре. Обещавам. -Отвърнах и целунах меките му устни. Сякаш с всяка целувка се пристрастявах все повече към него, към начина, по който се държи с мен.
    -А ти.. ще ми обещаеш ли едно нещо? -Попитах на свой ред. Виждах, че той очаква остатъка от моето изречение. -Ще ми обещаеш ли това никога да не свършва?
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПон Дек 20, 2010 10:29 am

    Срещнах погледа й, като казах сериозно
    -Обещавам. 100% - закачих я, като я целунах леко. Както я държах в обятията си, претърколих Елена на леглото и започнах да я гъделичкам. Тя не спираше да се смее, като едвам успя да каже през смях
    -Спри, недей! - но продължи да се смее и аз прихнах заедно с нея, заразен от смеха й. Усмихвах се, когато спрях и нежно погалих рамото й
    -Обещавам винаги да бъда с теб. - казах твърдо, като я целунах. Всичко това ми се струваше доста романтично и тъй нататък, но я обичах и не можех да променя начина по който ме караше да се чувствам. Намигнах й закачливо, като вдигнах ръката си и леко погалих бузата й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПон Дек 20, 2010 10:42 am

    Целунах ръката му и след секунди хванах здраво възглавницата и закачливо го халосах. Отново започнах да се смея на изненаданото му сладко изражение.
    -Бой с възглавници! -Казах през смях, очаквайки и той да грабне най-близката до него възглавница; в противен случай щеше да отнася "силни" удъри от перушина.
    Продължих да се смея, докато и той не грабна възглавница.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПон Дек 20, 2010 12:40 pm

    Хванах възглавница, но не я използвах. Започнах да се смея, като отидох до Елена. Но тя продължи да ме замерва с перушина, като двамата продължихме да се смеем. Замахнах и възглавницата ми срещна нейната. Боят беше в разгара си, когато се надвесих над нея и я повалих под мен на леглото. Целунах я, като се усмихнах.
    -Мм, боя си го биваше, но това ми допада повече. - леко се изсмях, когато тя ме цапардоса по ръката. Притиснах я леко в прегръдките си, като я целунах настоятелно, след което се претърколих на леглото до нея.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyПон Дек 20, 2010 1:00 pm

    Когато се претъркули до мен, аз се надвесих над него. Леко целунах устните му, като този път аз бях настоятелната. Ръката ми галеше гръдния му кош бавно и нежно.
    -И на мен ми допада повече. -Усмихнах се дяволито и целунах врата му леко. Кой знае какво ли се чуваше долу при Тай.
    Засмях се на тази мисъл; не можех да си представя да погледна брат му в очите. Срам? Може би.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyСъб Дек 25, 2010 5:29 pm

    Събудих се, като се усмихнах, когато видях Елена до себе си. Беше късно вечерта и тя спеше, сгушила се до мен. Наблюдавах я известно време, като нежно погалих бузата й. Измъкнах се тихо от стаята, за да не я събудя и слязох долу при Тай. Видях, че спеше на включен телевизор, а празната купа от пуканки беше до него. Оставих я на масата, като изключих телевизора и се върнах горе. Влязох тихо, за да не будя Елена, но видях, че тя вече беше будна. Хванах ръката й, като леко се излегнах до нея.
    -Хей - казах тихо и меко -Защо не спиш?
    Целунах челото й, като срещнах погледа й.


    П.с.: Извинявай, че не писах дося..
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 EmptyНед Дек 26, 2010 3:26 am

    -Не ми се спи. -Отвърнах и целунах леко устните му. Сгуших се в него и се усмихнах доволно. Една прозявка обачеме издаде. -Добре де, може би малко ми се спи.
    Засмях се леко и го погледнах.
    -А ти защо не спиш? -Попитах, като се намръщих уж сърдито. Изправих се, косата ми се бе накъдрила смешно, което сигурно ме правеше още по-смешна.

    ПП: Няма проблем.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 6 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Домът На Джейсън (18+)
    Върнете се в началото 
    Страница 6 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
     Similar topics
    -
    » Домът на Чарлс Брукс

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
    Идете на: