Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
  • » Джейсън Боудън /Джей/
  • Администратори
    Калия Стоун Домът На Джейсън (18+) - Page 5 14391257 Лионора Хедли- Дент Домът На Джейсън (18+) - Page 5 92199650
    Модератори
    Елена Адамс Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Iansomerhalderiansomerhr

     

     Домът На Джейсън (18+)

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
    АвторСъобщение
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:23 am

    First topic message reminder :

    Къщата отвън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 10501098109710721090107

    Хола:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 1061108610831072

    Спалнята на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 10571087107210831085110

    Банята на Джейсън:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 10411072108511031090107

    Трапезарията:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 10581088107210871077107

    Кухнята:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 10501091109310851103

    Стаята За Гости:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 10571090107211031079107

    Банята към нея:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 10411072108511031090107

    Гаража с колите на Джей:
    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 10431072108810721078107


    Последната промяна е направена от Джейсън Боудън на Чет Сеп 01, 2011 3:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 11:48 am

    Тя ме целуна страстно. Откъснах устните си от нейните, като дишането ми се беше забързало.
    -Това е защото.. Те харесвам, и ме караш да се чувствам страхотно. - премълчах това, което импулсивно щях да кажа и я целунах на свой ред жадно. Обвих кръста й с ръце, като не се сдържах и казах между две целувки
    -Желая те. - стиснах леко кръста й и вдигнах едната си ръка нагоре, като погалих гърба й. Придърпах я към себе си, като продължих да я целувам.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 11:52 am

    Той ме целуваше, но и аз не спирах да го обсипвам с целувки.
    -И аз теб..-Успях да прошепна между целувките. Господи, чувствах се като в рая, не знаех дали и той се чувства като мен, но аз летях в небесата.
    Дали...дали не се влюбвах? Никога преди не се чувствах толкова щастлива и сякаш нищо не ми липсваше.
    Продължавахме да се целуваме жадно, като спирахме само за да си поемем дъх.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 12:01 pm

    Жадните целувки продължаваха, като усетих как ставаше все по-трудно да се контролирам. Не спирах да целувам Елена, като в порив на страст пак я вдигнах на ръце, като я притиснах силно до себе си.
    -Май ще свикна с това. - казах развеселено между целувките. Усещах я гореща и нежна срещу тялото си, като това направи целувките ми още по-настоятелни. Захапах леко долната й устна, а после продължих настоятелно да я целувам.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 12:17 pm

    Целуваше ме настоятелно и безспирно. Вълни на страст ни бяха обгърнали от всички страни и ставаше все по-трудно да не им се отдадем.
    -Трябва..трябва -Започнах но не довърших, защото устните му не ми позволиха. Целувахме се като за последно, въпреки, че и двамата си знаехме, че в съседната стая е Тай.
    -Джей, брат ти е в съседната стая. -Прошепнах и се изкикотих, но целувките продължиха.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 12:54 pm

    -Мм.. Да, знам. - казах раздразнено, но не спрях да я целувам. Елена беше толкова нежна и изкушаваща. Целувах я жадно, като се запътих към горния етаж. Притисках я здраво към себе си, докато все още я целувах, но в коридора се спрях. Пуснах Елена на земята, като трябваше да стисна юмруци, за да не я докосна.
    -Виж, аз.. - започнах объркан. Не знаех какво щях да кажа. Никога досега не ми е било толкова трудно да се контролирам. Беше ли заради начина, по който тя ме караше да се чувствам? Погалих бузата й, усмихвайки се накриво.
    -Честно казано, в момента никак не изпитвам симпатии към брат си. - погледнах я, опитвайки се да звуча шеговито, но май не се получи. Отново я целунах леко, като срещнах погледа й.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 1:20 pm

    Усмихнах се леко, а той ме целуна и погледите ни се срещнаха.
    -Брат ти е добър човек. -Казах, след като устните ни се отделиха. Потръпнах, нещо в мен крещеше, че аз май се влюбвам, но бях прекалено срамежлива за да го кажа или призная.
    -Аз..аз.. -Започнах леко несигурно и се изчервих отново.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 1:40 pm

    Кимнах на думите й. Познавах брат си, но понякога ме дразнеше прекалено много. Поклатих леко глава, като се канех да се усмихна, когато Елена заекна
    -Аз..аз.. - започна, но след това замълча. Вдигнах вежди, като я гледах настоятелно.
    -Хей.. Какво има? - попитах недоумявайки. Погледнах я въпросително, любопитен. Усмихнах й се подканващо, като чаках да чуя какво щеше да каже.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 1:48 pm

    Какво щях да му кажа сега? "Мисля, че те обичам" или някоя друга реплика, повтаряна хиляди пъти в някой драматичен филм? Той ме гледаше и очакваше да кажа нещо, а аз не знаех как да продължа.
    -Аз.. -Повторих отново и преглътнах. -Мисля, че.. че.. -Продължих несигурно. -Май изпитвам нещо към теб. -Казах накрая и забих поглед в земята, чудейки се как ли ще реагира на думите ми.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 2:01 pm

    Тя стоеше смутена, като се беше изчервила. Това ме изкушаваше още повече да я целуна. А думите й ме объркаха. Усмихнах се.
    -Аз също те харесвам. - наведох се и я целунах. Повдигнах с ръка брадичката й, за да ме погледне, като недоумявах. А собствените ми чувства ме объркваха още повече. Смръщих се леко и я погледнах объркано. Почувствах неловката атмосфера между нас, но попитах
    -Ам.. Какво има? Какво се опитваш да ми кажеш? - гледах я въпросително. Може би вече не искаше да е с мен? Преглътнах, като все още я гледах в очите, а тя се изчерви още повече.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 2:19 pm

    -Искам да кажа, че мисля... Мисля, че не е само харесване от моя страна. -Казах на един дъх и го погледнах. Побиха ме тръпки, не знаех какво да очаквам.
    -Виж забрави аз.. -Казах от страх и се обърнах с гръб. Не знаех трябва ли да чуя отговора му. Дали не избързах? Глупава уста!
    Стоях така с гръб, защото не знаех как да скрия леко изплашеното си и смутено лице.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 2:25 pm

    За момент се вцепених. Думите й ме бяха изненадали. Отидох до нея, не ми беше харесало, че тя се отдръпна. Обвих ръцете си около раменете й, като се наведох към ухото й.
    -Мисля, че те разбирам. Аз.. и при мен е така. - казах сериозно. Знаех какво изпитваше, защото и аз като нея бях объркан от чувствата си. Целунах леко врата й. Все още усещах неловката атмосфера между двама ни, но я пуснах, като хванах раменете й и я обърнах към себе си. Срещнах погледа й и леко се усмихнах.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 2:37 pm

    Целувката по врата ме накара да настръхна. Бях затворила очи, но когато той ме обърна към себе си ги отворих.
    -Наистина? -Попитах, като едната ми ръка нежно погали бузите му. -Аз.. привързвам се към теб все повече, Джей.. И ме е страх.. да не те загубя.. някак.
    Гледах го и се усмихнах съвсем леко. Той наистина бе ценен за мен. Усетих как сърцето ми се разтуптя, срещайки отново погледа му.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 2:54 pm

    -Да, наистина. - отговорих й, като все още се усмихвах. После тя ми каза от какво се страхува и аз поклатих глава.
    -Обещавам, че няма да ходя никъде. - тя ме гледаше, неуверено и я целунах леко, като добавих
    -Искам да съм с теб. Мисля, че съм го казвал вече.. - засмях се леко, като казах сериозно
    -Няма да ме изгубиш. Обещавам ти. Ще бъда тук. - кимнах, за да потвърдя думите си, като отново се наведох към нея за целувка.
    -Елена, няма от какво да се притесняваш. Твърде много те искам до мен, за да те пусна, така че няма вероятност да се отървеш от мен скоро. Освен ако сама не поискаш, де.
    Усмихнах се, като нежно я целунах и след това погалих бузата й с ръка.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 3:02 pm

    Сгуших се в него, а след това се надигнах на пръсти за да го целуна. Облегнах се на стената, защото иначе щях да падна. Не спрях да го целувам,както и той мен. "Обичам те" крещеше един глас в мен, но го заглушавах с другия, който ми казваше да не избързвам.
    Ръцете ми нежно галеха тялото му под блузата. Само с допира усещах мусколите, които ме караха да се изчервявам.
    Той бе идеален. Идеален за мен.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 3:08 pm

    Елена ме целуваше непрестанно, като й отвръщах с ентусиазъм. Двамата отново разпалихме страстта си взаимно. Усещах ръцете й под блузата си и настръхнах. Дишах учестено, като я притиснах плътно към стената с тялото си. Ръцете ми се плъзнаха под нейната блуза и усетих топлата й кожа, която ме накара да забързам дишането си още повече. Целувах я настоятелно. Знаех, че Тай е в хола, но в момента не ме интересуваше. Прокарах ръцете си нагоре, като погалих гърба й и захапах нежно ухото й, след което отново започнах да я целувам.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 3:18 pm

    Целувахме се, макар да знаехме, че Тай е в съседната стая. Джей също прокара ръце под блузката ми, аз започнах да целувам врата му. Жадувах отново да го имам, отново и отново. Сякаш той бе наркотик, а аз се пристрастявах все повече. Бях негова от момента, когато за пръв път погледите ни се засякоха и го знаех. Знаех го още тогава.
    Бавно се върнах на устните му, притискайки го близо до мен. Исках да го усещам възможно най-близо.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 3:25 pm

    Ръцете ми галеха гърба й, като стигнах мястото, където беше закопчан сутиена й. Продължих да я целувам, като леко отделих устните си от нейните и промърморих
    -Брат ми да си гледа работата. - толкова я желаех, че не издържах и я взех на ръце отново. Бързо се качих горе, но този път я занесох в моята стая. Оставих я до леглото, като целунах врата й и слязох надолу към ключицата. Вдигнах глава, за да я погледна и се усмихнах.
    -Толкова си сладка. - казах, като впих устните си в нейните, вдигайки блузата й нагоре, за да я съблека.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 3:32 pm

    Вече бяхме в неговата черна и хубаво обзаведена стая. Породължихме да се целуваме. Скоро блузата ми бе съблечена, но неговата също.
    Усмихнах му се малко изчервено, като продължих да го целувам и галя. Озовах се над его, целувах гръдния му кош, докато ръцете ми набързо се отърваха от дънките му. За момент сякаш всичко изчезна освен черната стая, в която бяхме аз и той. Само ние двамата. И... кучето!?
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 3:41 pm

    Елена свали блузата и дънките ми. Продължих да я целувам, като свалих и панталона й. Ръцете ми се плъзгаха по тялото й, от гърба до кръста и от него към бедрата й. Тя беше застанала над мен - наистина ме разпалваше с действията си. Усещах косата й да пада около нея, като се докосваше до кожата ми. Настръхнах и като обхванах лицето й с ръце, я целунах страстно и продължително. Усещах ръцете й по тялото си, затова ми трябваше известно време, за да проследя погледа й, който беше отправен към Хачи. Погледнах я въпросително, като се колебаех.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 3:52 pm

    Погледнах кучето, което отправяше любопитен поглед. За момент ситуацията ми се стори наистина комична.
    -Не, няма да правим секс пред кучето ти Джей! -Засмях се и погледнах Джей. Погледите ни се засякога, което накара сърцето ми да се разтупти ужасно силно.
    Не можех да си обясня как ми действаше. Сякаш летях само когато го погледнах, пък какво оставаше за всичко останало, което вършеше с целувките си.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 4:06 pm

    Започнах да се смея с нея. Елена срещна погледа ми, като май и двамата усещахме абсурдната ситуация. Все още се смеех, като казах
    -Ела тук. - целунах я, както беше върху мен, след което се претърколих на леглото, като тя застана под мен. Изправих се с нежелание, като отидох до кучето. Взех една играчка от мястото, където спеше и казах
    -Хачи, дръж! - пуснах малката топка по коридора, а кучето се стрелна след нея. Затворих вратата на спалнята и се обърнах към Елена
    -Та.. докъде бяхме стигнали? - засмях се отново, като отидох и я целунах леко. Това определено не ми се беше случвало преди, но беше забавно.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 4:26 pm

    Продължихме с целувките. Бях под мусколестото му тяло, целувах врата му. Цялата потръпвах, когато той се докосваше до мен.
    -Искам те.. сега. -Прошепнах му нежно, галейки главата му. Цялата тръпнех в очакване, никога преди не съм усещала по-голяма нужда от това, да го имам точно сега, точно в този миг.
    Впих устните си в неговите безмилостно.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 4:53 pm

    Само за няколко секунди Елена ме беше възпламенила. Бях спрял да се смея под настойчивите й целувки.
    -Искам те.. сега. - каза тя и усетих как щях да полудея от желание. Смъкнах сутиена й, но продължих с ласките си. Погалих нежно гърдите й, като започнах да свалям и бельото й.
    -Красива си. - казах тихо между две целувки, докато тя смъкваше боксерките ми. Целувах я, като слязох на врата й и продължих надолу към ключицата, като спрях между гърдите й и продължих да я целувам надолу към корема. Тя ме придърпа към себе си за настоятелна целувка и с едно движение проникнах в нея. След секунди започнах да се движа, като не спирах да я целувам. Тогава отново се претърколих на леглото, поставяйки я върху себе си.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Адамс
    Модератор
    Модератор
    Елена Адамс


    Брой мнения : 312
    Reputation : 0
    Join date : 25.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Елена Адамс
    Възраст: 17

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 5:17 pm

    Бях върху него и усещах удоволствието двойно. Извивах се така, че и за него да е хубаво и приятно. Стенех и нежно целувах врата му. Ръцете ми галеха добре оформеното му тяло.
    Цвлунах и устните му, като захапах долната игриво. Усещах как в мен гори пламък, който той бе запалил и постепенно се превръщаше в пожар.
    -Джей. -Изстенах в ухото му.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Боудън
    Модератор
    Модератор
    Джейсън Боудън


    Брой мнения : 334
    Reputation : 0
    Join date : 24.11.2010
    Местожителство : Розууд

    Герой
    Име: Джейсън Боудън
    Възраст: 21г.

    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 EmptyПет Дек 17, 2010 5:27 pm

    Тя се движеше в синхрон с мен. Усещах огромното удоволствие. Сякаш Елена знаеше точно какво да направи и как да ме докосва.
    -Джей - прошепна тя в ухото ми. Успях да се усмихна, като я целунах нежно. Тя все още се движеше върху мен. Бях обгърнал кръста й, но прокарах ръката си нагоре към гърба й и повторих движението отпред, от корема към врата й. Беше наистина красива и ме подлудяваше с целувките си. Не бях осъзнал каква власт имаше над мен. Придърпах я за целувка, като отметнах леко косата й.
    -Невероятна си. - казах задъхано, докато двамата се движехме заедно. Усещах кожата и устните й. Не съществуваше нищо друго в момента, освен Елена и безумният начин, по който ме караше да се чувствам.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Джейсън (18+)   Домът На Джейсън (18+) - Page 5 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Домът На Джейсън (18+)
    Върнете се в началото 
    Страница 5 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
     Similar topics
    -
    » Домът на Чарлс Брукс

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
    Идете на: