Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...
Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Администратори
Калия Стоун Паркът до гората 14391257 Лионора Хедли- Дент Паркът до гората 92199650
Модератори
Елена Адамс Паркът до гората Taylormomsenhairstyles4 Джейсън Боудън Паркът до гората Iansomerhalderiansomerhr

 

 Паркът до гората

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyЧет Ное 25, 2010 11:14 am

Паркът беше огромен. Тук имаше люлки и пързалки за децата. Имаше и пейки за възрастните.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Ное 26, 2010 1:54 am

Разхождах се в парка. След като го обикалях вече за хиляден път реших да си поседна. Насочих се към най близката пейка. Чудесно тези хора искат да ме уморят. Казах си като видях, че едни хлапета седнаха на нея. Ще ги изгоня. Но не. Чувствах се неловко. Разкарвах се сама като лудите. И си мислих за глупусти, защото нямаше с кой да говоря. Ако нямах кученце и съквартирантка щях да полудея сама у нас. Реших да си тръгвам вече. Започнах да вървя като братовчедка си- малки бързи крачки, краката един пред друг (така се фръцка ужас) и гледаш надолу.
-Ауч. -Някой секна мислите ми. -Извинявай. -Смортах аз. Мразех да се извинявам.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Ное 26, 2010 2:01 am

Излязох от къщи, като реших да се разходя в парка. По едно време се уморих, решавайки да седна и се запътих към пейките, но повечето бяха заети. Огледах се и макар деня да беше приятен, леко се намръщих - парка беше оживен, а не бях в настроение за тълпи от хора. Обърнах се, за да намеря някое по-уединено място за момента, когато се сблъсках с някой.
-Ауч. - казах, присвивайки очи. Тези хора не знаеха ли да гледат къде вървят?
-Извинявай. - чух плътен глас, като се обърнах и видях непознато момиче пред мен. Усмихнах се. Беше красива, макар и в момента да не изглеждаше в настроение, гледайки към земята.
-Няма нищо, случва се. - казах, все още усмихнат. -Не се притеснявай.
Тя кимна, след което настъпи леко неловко мълчание. Реших да го прекъсна, като казах
-Аз съм Джейсън, Джейсън Боудън. - огледах я, когато тя вдигна поглед, за да ме погледне.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Ное 26, 2010 3:35 am

Стоях вкъщи, но някакси не ме свърташе на едно място. Облякох една пола, тениска, обух токчетата, малко грим и ето ме-разхождаща се в парка.
Токчетата ми потропваха леко, а аз гледах напред всички хора, застанали по двойки или пък говорещи си приятели. Защо и аз не бях като тях?
Стигнах до едно не толкова слънчево място в парка и забелязах момиче, което беше наистина хубаво, да настъпва момче, което беше още по-хубаво. Изчевих се на мислите си и седнах на една по-далечна пейка за да ги наблюдавам. Или по-скоро само момчето, както и да е.
За да не изглежда прекалено странно изкарах един лист от малката си тетрадка в чантата и започнах да си рисувам нещо, като от време на време поглеждах към привлекателния младеж.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Ное 26, 2010 8:43 am

Джейсън Боудън написа:
Излязох от къщи, като реших да се разходя в парка. По едно време се уморих, решавайки да седна и се запътих към пейките, но повечето бяха заети. Огледах се и макар деня да беше приятен, леко се намръщих - парка беше оживен, а не бях в настроение за тълпи от хора. Обърнах се, за да намеря някое по-уединено място за момента, когато се сблъсках с някой.
-Ауч. - казах, присвивайки очи. Тези хора не знаеха ли да гледат къде вървят?
-Извинявай. - чух плътен глас, като се обърнах и видях непознато момиче пред мен. Усмихнах се. Беше красива, макар и в момента да не изглеждаше в настроение, гледайки към земята.
-Няма нищо, случва се. - казах, все още усмихнат. -Не се притеснявай.
Тя кимна, след което настъпи леко неловко мълчание. Реших да го прекъсна, като казах
-Аз съм Джейсън, Джейсън Боудън. - огледах я, когато тя вдигна поглед, за да ме погледне.


-Лионора Хедли-Дент. -Усмихнах се. Да момчето беше хубаво, но не беше мой тип. Аз бях една глезла. Забелязах, че едно момиче ни гледа. Контролирай се малко Лионора.
-Май... -мислих да си тръгвам, за да не направя някоя глупост, но не. -Отново съжелявам. много съм разсеяна напоследък. -Момчето се усмихна.
-Искаш ли да се поразходим? Може да отидем до басейна. И без това щях да ходя там. А на колко гоини си междудругото?
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Ное 26, 2010 9:24 am

Кимнах, когато тя ми каза името си.
-Имаш интересно име, Лионора. - отбелязах, като отново я огледах. Наистина беше хубава. Поклатих глава, когато ми се извини за втори път и махнах с ръка, за да омаловажа случилото се
-Няма нищо, наистина. Не ми се извинявай, не е кой знае какво. - усмихнах се, след което я погледнах, докато ме питаше дали искам да се поразходим и ми задаваше другите си въпроси.
-Ами добре, една разходка звучи... - спрях, когато погледа ми се засече с този на непознато момиче, седящо на една от пейките. Изглеждаше млада и някакси.. различна. -Звучи чудесно. - продължих, обръщайки вниманието си към момичето пред мен. Беше грубо от моя страна да я игнорирам.
-И да, между другото, съм на 21. - отговорих й с лека закачлива усмивка. Знаех, че беше неучтиво да питам момиче за годините й, затова казах
-Оттук ли си? Аз се нанесох наскоро и може да се каже, че съм нов в града. - казах, като се подсмихнах, сещайки се за глупавата шега, която с брат ми бяхме измислили.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Ное 26, 2010 9:44 am

-Тук съм от тринадесет годишна. -Видях, че и Джейсън гледа момичето и забързах. Исках само да стигнем проклетият ъгъл. Още малко, още малко, още малко. Обърнах се и видях, че ни следи.
-Сега идвам. -Казах му и отидох при нея. -Виж мразя да ме следят, така че просто се присъедини. Аз съм Лионора. Ела все едноме познаваш. -След това се усмихнах широко и я дръпнах за ръката. Уфф за сега върви добре. Само да не избухна.
-Това е Джейсън, мила. -Представих й го.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Ное 26, 2010 11:02 am

-Оу, ам.. Аз съм Елена. Елена Адамс.. -Казах и се усмихнах леко глуповато. Не очаквах наистина да види, че ги следя.. Същност всичко в мен бе породено от любопитство.
Погледнах момичето, чието име вече знаех и също се усмихнах с поглед, казващ "съжалявам, не исках да се натрапя".
-Приятно ми е. -Добавих след секунди и погледнах и момчето.
След минути сведохпоглед надолу, защото бе неучтиво да се взираш в някого продължително.


Последната промяна е направена от Елена Адамс на Пет Ное 26, 2010 11:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Ное 26, 2010 11:07 am

Погледнах момичето пред мен, леко объркан.
-Приятно ми е, Елена. Казвам се Джейсън Боудън, но можете да ми казвате и Джей - обърнах се и към двете момичета, като смущението на Елена си личеше от километри. Но се питах и защо Лионора беше толкова припряна. Не можех да разбера действията й, но се усмихнах на момичето пред мен.
-Е, кажете ми, какво ви води насам? - попитах, като отново се обърнах и към двете.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор
Лионора Хедли-Дент


Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 19.11.2010
Age : 26

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyСъб Ное 27, 2010 11:58 am

Извадих телефона от чантичката си. Погледнах картинката, но не и часът. След това отнового извадих и този път видях, че беше три и половина. Вече бях затъпяла тук.
-Аз самосе разхождам. -Усмихнах се. След това се нацупих и казах:
-Трябва да си тръгвам. -И се усмихнах престорено. В отговор получих
-Чао. -От Елена и Джейсън. "Милите" помислих си. Обърнах се и се затичах нанякъде. Където и да е но не и с тях. Мислих си да се прибера. Все едно.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyСъб Ное 27, 2010 12:22 pm

Останахме сами с Джейсън. Не знаех какво да кажа, за това попитах.
-Е, разкажи ми .. за теб? -Погледнах го, очаквайки неговия отговор. Страшно много се притеснявах да не направя нещо глупаво, имаше шанс да си създам някой познат в града, който да не ме мисли за луда.
Стараех се да прикрия големите си притеснения и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyНед Ное 28, 2010 4:06 am

Срещнах погледа й, като се бях замислил.
-Хм? - попитах и тогава се сетих, че тя ме беше помолила да й разкажа за себе си.
-Оу. Еми няма много за разказване... Вече живея сам, но и семейството ми е тук. Съгласих се да се преместя с тях, главно заради работата на майка ми. Баща ми пътува много, затова в момента отсъства. Имам брат, малко по-голям.
Усмихнах се, леко неискрено. Бях спестил повечето неща, но кой ли в днешно време казваше цялата истина. Погледнах симпатичното момиче пред мен и й се усмихнах.
-Ами ти, какво те води в града? - попитах я, след което й отправих още една усмивка.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyНед Ное 28, 2010 6:02 am

-Ами.. -Започнах с леко нелофка усмивка. -Осиновителите ми живеят тук и.. съответно вече и аз. -Казах, гледайки надолу. -Но мястото ми харесва, по-различно от това, което съм свикнала да виждам в Лос Анджелис.
Усмихнах се на Джей, а след това смених темата.
-Абсолютно сам ли живееш? Нямаш ли си приятелка, с която да споделяте легло. -Засмях се тихо, това бе първото, което ми дойде на ум да питам. Знаех, че е малко неподходящ въпрос при запознаване и вече съжалих, че съм попитала. Глупачка, казах си. Разбира се, че мъж като него щеше да си има някоя красавица.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПон Ное 29, 2010 2:19 am

Поклатих глава. Усмихнах й се, като казах
-Не, колкото и странно да звучи. Не съм влюбен, всъщност рядко се влюбвам. Така че не, нямам приятелка. - отвърнах й, леко усмихнат, като върнах въпроса й
-Ами ти? Момиче като теб не остава без приятел. - отново я огледах, като добавих -Красавица като теб сигурно си има гадже?
Вдигнах вежда, все още усмихвайки се. Отправих се към една от пейките, за да не стоим като изтукани прави, а тя ме последва, като седна до мен и тогава понечи да отговори на въпроса ми.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyСря Дек 08, 2010 10:04 am

-Аз..ам..Нямам приятел. -Изчервих се леко. -Тоест.. никога не съм имала..
Истината бе, че бях твърде срамежлива, за да си имам някого, макар наистина да ми се искаше.
Погледът му ме накара да се изчервя още повече. Усмихнах се съвсем леко.
-Ти..ам..ам..-Не знаех какво да попитам и за момент блокирах напълно.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyСря Дек 08, 2010 4:25 pm

Гледах Елена недоумяващо, питайки се какво беше причинило смущението й. Дали беше заради въпросите ми? Обърнах се към нея и виждайки изчервяването й, се разсмях. Тя ме погледна леко учудено - сигурно щеше да ме помисли за луд...
-Знаеш ли, руменината ти отива. - усмихнах й се, опитвайки се да разсея смущението й.
-Е, ами.. Имаш ли братя или сестри? Разкажи ми още нещо за себе си - подканих я с усмивка, за да не мълчим. Ако настъпеше неловка тишина, това сигурно щеше да я притесни още повече. Не разбирах защо беше толкова срамежлива, но това ми харесваше. Тя... май ми допадаше. Беше странно да си го призная.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyЧет Дек 09, 2010 6:55 am

-До колкото ми е известно съм единствено дете. В приемното ми семейство има 2 момчета,на които се водя сестра. -Усмихнах се леко, макар още да усещах руменината по бузите ми.
-А друго за мен.. -Започнах. -Ами на 17 съм, нова съм тук.. -Прокарах ръка по косата си , за да отместя кичур, който бе паднал пред лицето ми.
-И това е, не се сещам за друго конкретно, което да кажа. -Погледнах го. Отместих поглед секунди след това, защото бях прекалено срамежлива, за да задържа погледа си за повече.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyЧет Дек 09, 2010 11:54 am

Усмихвах се. Знаех как всеки си имаше своя гледна точка за нещата в семейството, затова казах
-Разбирам. Аз също имам брат. - засмях се, след което вдигнах поглед към небето. Огледах парка, спокоен. След това погледнах Елена и продължих с въпросите си..
-Е, харесва ли ти Розууд? От колко време си в града? - попитах, като се усмихнах, облякайки се на пейката, на която бяхме седнали.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyЧет Дек 09, 2010 1:08 pm

-От почти месец съм тук и наистина ми харесва, макар.. трудно да общувам с хората тук. -Отговорих. -Винаги провалям нещо с глупави въпроси и всички ме мислят за странна. -Леко се засмях и го погледнах. Само усмивката му ме накара да се изчервя отново. Беше много красив: прекрасен младеж, помислих си.
Засрамих се от мислите си.Осъзнай се, Елена! Осъзнай колко глупави неща мислиш! Той сигурно не те намира дори за симпатична, ка моли за повече.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyЧет Дек 09, 2010 3:51 pm

Поклатих глава.
-Хората понякога са твърде елементарни и глупави. А и различните винаги ги плашат. Разбирам те. Но не мисля, че трябва да им обръщаш внимание - ти си интересно и хубаво момиче, а и вероятно ти завиждат - погледнах я с усмивка -И има за какво.
Засмях се леко, като добавих
-Значи си на 17? Как ти се струва гимназията тук? - попитах, заинтересован и добавих
-Аз завърших, но понякога ученето ми липсва. Да не повярваш, нали? Но ще се запиша и тепърва ми предстои да следвам в университета.
Засмях се, като забелязах малко зелено листенце в косата й и се пресегнах, за да го махна.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Дек 10, 2010 5:51 am

-Харесва ми, сигурно и на мен ще ми липсва ученето като завърша. -Засмях се леко. Тогава той се пресегна към мен и за момент краката ми се подкосиха. Тогава измъкна малко листо, което някакси е попаднало в косата ми, а аз се усмихнах глуповато. Погледнах земята, но после бях принудена да го погледна в лицето, очите. Продължавах да се усмихвам, гледайки го.
Дори не знаех какво да кажа, чувствах се блокирана отвсякъде.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Дек 10, 2010 6:54 am

Усмихвах се, докато тя мълчеше. Изглежда бе смутена от малкия ми жест, а аз все още дооправях косата й, когато усетих, че ми се иска да прокарам пръстите си през русите й кичури. Отдръпнах ръката си, изненадан от внезапния си импулс. Отново се облегнах на пейката, леко сковано. Погледнах я и опитах да разчупя леда
-Е, ученето е полезно. Когато човек не го мързи де. - усмихнах се, слагайки ръка зад врата си.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Дек 10, 2010 8:41 am

-Е, ученето е полезно. Когато човек не го мързи де. -Каза Джей, сякаш за да разчупи нелепата тишина, която настъпи. Усмихнах се съвсем леко, почти незабележимо.
-Аз.. Прилежна съм в ученето. Налага се. -Промълвих. Да, трябваше да съм прилежна.. Първо заради самата себе си и второ, заради приемните ми родители, които не бяха особено мили, ако получех двойка. Синините от последния "разговор" почти се бяха изпарили и все пак.
Отърсих главата си, за да не мисля за това. За момент ми се прииска да се доближа по-близо до Джей, той ме привличаше като магнит, но бях твърде срамежлива да направя каквото и да било.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Боудън
Модератор
Модератор
Джейсън Боудън


Брой мнения : 334
Reputation : 0
Join date : 24.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Джейсън Боудън
Възраст: 21г.

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Дек 10, 2010 8:52 am

Усмихнах се. Освен, че беше красива, Елена беше и умна.
-Значи събираш двете най-важни неща в едно - подсмихнах се, а тя ме погледна въпросително и аз добавих, вдигайки леко рамене
-Имам предвид външен вид и интелигентност.
Тя сведе поглед, а аз се усмихнах, въздържайки се да посегна към нея и да се заиграя с един от русите й кичури. Внезапно ми хрумна идея и аз се обърнах към нея
-Хей, навита ли си за малко плуване? - погледнах я, чакайки, като допълних
-На мен ми се доплува, искаш ли да отидем до централния басейн? Чувал съм, че било страхотно.
Ухилих се, прокарвайки пръсти през косата над ухото си, като леко я разроших и срещнах погледа на Елена.
Върнете се в началото Go down
Елена Адамс
Модератор
Модератор
Елена Адамс


Брой мнения : 312
Reputation : 0
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Розууд

Герой
Име: Елена Адамс
Възраст: 17

Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората EmptyПет Дек 10, 2010 9:01 am

-Ами добре. -Усмихнах се, след което бавно се изправих. Вятърът изведнъж повя толкова силно, че косата ми се запречи пред лицето ми и залитнах, но бързо възтанових равновесието си, след което се засмях.
-Добре, вече може да тръгваме -Казах, гледайки го.
Той бе толкова красив и мил. Беше принцът мечта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паркът до гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът до гората   Паркът до гората Empty

Върнете се в началото Go down
 
Паркът до гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Гората в Розууд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars :: Ненужно и старо :: Архивът-
Идете на: