Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Администратори
Калия Стоун Лионора Хедли- Дент
Модератори
Елена Адамс Джейсън Боудън

Share | 

Миранда Олсен

Go down 
АвторСъобщение
Миранда Олсен
Гражданин
Гражданин

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Миранда Олсен   Сря Ное 24, 2010 12:51 pm

Име - Миранда Олсен

Години - 20

Характер - Ако трябваше да се опише характера на Дафне, с една дума бих казала ,, различен". Сякаш е време, за което не знаем прогнозата.
Тя често е доста мила и добричка, но когато не й отърва си става злобна и доста инатлива. Студена - не точно, но може и да се покаже като такава.
Често казва ,,Все ми е тая" , ,,Не ме интересува". Какво да се каже - отвеям човек,. който не го интересува нищо - спуска се по течението. Но и това не я притеснява. каквото иска, просто го прави и не мисли за мнението на другите, което въбще пък не я засяга.
Влюбва се лено, но ако въпросния не й отговори на чувствата й става гадно и просто отново започва да се самосъжалява.
Но общо взето може да се каже и че обича да се весели. Често става център на купоните, прави щури неща. Отново се пуска по течението, което кой знае къде ще я отведе. Но тя си е такава
Отворен човек е, който не крие нищо в себе си. Трудно се доверява на някого,но пък вниманието й бързо се отвлича от нещо.

История - " Богатство, охолство, пари и скъпи дрънкулки - това е света, който познавах.
Баща ми беше полицай, по - късно шеф в полицията. Майка ми обичаше свободата. Всичко вървеше добре и успешно.
Живеехме в голяма къща, в не много голям и прочут град - в околността му. Бяхме заобиколени от природа - гъста гора, езеро, което се заледяваше през зимата, поляни - всякаква природа. Имахме всичко - животни, земи, безполезни предмети, които не ни бяха от голяма полза. Всичко, което поисках, всичко, което харесах беше мое. И така, нямаше момче в града, което да не беше идвало удома за да поиска ръката ми. Всеки искаше да вземе мястото на баща ми и аз винаги отказвах. Въпреки всичко не бяхме най - щастливото семеййство както се предполагаше. Имахме си проблеми, предимно идващи от мен - аз ги съдавах.
Разбрах, че съм осиновена. Започнах да бягам, злоупотребявах с доверието, което ми гласуваха родителите ми. Превръщах се в нещо, което не беше добре нито за мен, нито за репутацията на семейството, и по - точно за баща ми. Минаха няколко години така - тайни, лъжи. Така, още няколко години по - късно, родителите ми ме изпратиха в частно поправително училище, но не от много строгите, все пак аз бях "принцесата" в къщата.
Промених се коренно. Вече не бях онова момиче, напротив, самата аз не можех да се позная. Именно там се роди интересът ми към снимането. Всяко нещо, което видех, го превръщах в незабравима снимка.
И ето ме сега, работя във вестника на града и съм сравнително щастлив човек. "

Външен вид - Тя - красавицата.....

Допълнително - голдън ретривър - Рони
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Администратор
Администратор

Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 148

Герой
Име: Лионора Хедли-Дент
Възраст: 20