Pretty Little Liars
Добре дошъл! Току- що пристъпи в магично- красивия Роузууд. Пълен с красиви, изискани дами и убийствени момчета... Но нали знаеш какво казват? Не съди по външния вид...

Pretty Little Liars

Bulgarian RPG forum...

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Администратори
Калия Стоун Лионора Хедли- Дент
Модератори
Елена Адамс Джейсън Боудън

Share | 

Калия Стоун a.k.a. Рали

Go down 
АвторСъобщение
Stone.
Администратор
Администратор

Taurus Tiger
Брой мнения : 214
Местожителство : Роузууд, Пенсилвания

Герой
Име: Калия Стоун
Възраст: 17

ПисанеЗаглавие: Калия Стоун a.k.a. Рали   Сря Дек 29, 2010 3:02 pm

Казвам се Ралица, обаче не си харесвам пълното име. Предпочитам Рал, Рали, Ралс, Ралче, Ралкин и каквото още там се сетите. xD На 12 съм / какъв шок Very Happy /от Варна. За да сме точни това лято се преместихме в къща в с. Близнаци /ноу комент/. Слушам всякаква музика без чалги и опера. Любимата ми група е Rammstein, а любимата ми песен е Rammstein- Reise, Reise & The Cinematic Orchestra- Arrival of the Birds. Любимите ми актриси са сестрите Фанинг /Ел и Дакота/, а любимите актьори- Камерън Брайт, Дуейн Джонсън и Джони Деп. Имам си две сестри- Ива /на 18/ и Калина /на 3/. Имам котарак /според всички доста злобен Very Happy/, казва се Жан. Любимият ми цвят е зелен и мен ако питате всичко около мен щеше да е зелено. xD Започвам да намразвам розовото и лилавото, понеже майка ми си е навила на пръста само дрехи в такива цветове да ми купува. Аз предпочитам зелено, синьо, бяло. Не мразя черното, но не съм и негов голям почитател ;] . Любимата ми храна е зелена салата с риба тон и спагети. Любима напитка- Редбул или Питбул. Very Happy Любимият ми филм е "Legion". Обожавам го, меко казано. Любимо сериалче- Skins и Лъжкините естествено. Ако някой има нещо да пита, да пита. Ще отговарям.

~ Снимка, ако някой по- късно поиска ще дам. Wink

Калия Стоун a.k.a. Рали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars :: Свободна зона :: За потребителите-
Идете на: